Мережа Yabluka відкрила свій перший мультибрендовий магазин (фотоогляд)

Мережа Yabluka відкрила свій перший мультибрендовий магазин (фотоогляд)

18.06.2024 11:45
  544
rau

Він знаходиться в столичному ТРЦ Ocean Plaza.

Протягом року компанія Yabluka активно збільшує кількість магазинів в мережі. Вектор на 2024 рік: розширення асортименту  – з моностору в мультибрендову мережу. Відтепер компанія знайомить своїх клієнтів з новинками світових брендів Samsung, Delonghi, KitchenAid, Braun, SMEG, Marshall, JBL, Harman Kardon, Sony Playstation, Microsoft Xbox, Nintendo Switch, ASUS, Lenovo та інші.

Офіційне відкриття проходило у форматі івенту “Yabluka запрошують друзів”. З нагоди відкриття, у новому магазині, гості змогли побачити частину колекції Apple Museum, отримати унікальний досвід та надихнутися стрімкістю розвитку технологій.

Розширюючи вектори допомоги у соціальній сфері, компанія Yabluka, провела збір разом з Клубом Добродіїв, аби допомогти дітям, які постраждали від війни.

Подарунки від нових брендів, знижки на товари, welcome бонуси для нових клієнтів, розіграш призів Dyson, KitchenAid, Delonghi, Marshall, JBL. Це все для друзів компанії Yabluka. Закуски та десерти для гостей від Ministry of desserts допомагали створити дружню атмосферу на відкритті.

Компанія Yabluka вдячна друзям за підтримку та натхнення, адже надалі ставить перед собою амбіційні виклики. Надалі компанія планує подальший розвиток мультибрендової мережі.

Yabluka — більше ніж очікуєш!


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку