Мистецтво торгівлі: мережа Yabluka відкрила музей техніки Apple у Львові (+фото)

Мистецтво торгівлі: мережа Yabluka відкрила музей техніки Apple у Львові (+фото)

09.10.2023 08:30
  2452
rau

В самому центрі Львова відкрився новий магазин мережі Yabluka, в якому обладнали  музей техніки всесвітньо відомого бренду Apple. За вхід до музею потрібно сплатити донат від 1 грн до Фонду Сергія Притули.

Про це RAU повідомила прес-служба консалтингової компанії Retail & Development Advisor (RDA), яка виступила брокером угоди з оренди приміщення під новий торговий об’єкт. Магазин-музей площею 360 кв. м розмістився на проспекті Свободи, 27, в самому серці ділової і туристичної активності міста.

За словами менеджера компанії RDA Аліни Абрамцевої, саме локація стала головною перевагою орендованого приміщення. Центральна частина міста має хорошу транспортну розв’язку до усіх віддалених точок Львова. Неподалік знаходяться всесвітньо відомий Театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, пам’ятники Тарасу Шевченку й Адаму Міцкевичу та багато інших визначних пам’яток, які є центрами тяжіння для сотень тисяч туристів.

“Приміщення під магазин-музей розміщене на першому та другому поверхах і займає всю фасадну лінію будівлі, в якій розміщено торговий центр «Опера Пасаж». Це єдиний комплекс міста, який створено через об’єднання двох історичних будинків. Споруда на проспекті Свободи, 27, була приєднана до будинку на вулиці Курбаса, 6, утворивши критий пасаж. Важливо, що фасад приміщення виходить саме на проспект з високим трафіком, а біля центрального входу в комплекс облаштований паркінг, що є дуже актуальним для центральної частини Львова”, – говорить Аліна Абрамцева.

В свою чергу засновник мережі Yabluka Артур Гатунок зазначає, що для компанії це вже не перший досвід запуску подібного проекту. Свій перший Apple-музей вона відкрила ще у 2012 році, а цьогоріч ще один великий магазин-музей культового бренду відкрився в центрі Києва. За рахунок таких проектів компанія прагне додати своєму бізнесу риси ідентифікації.

“Бізнес у ХХІ столітті повинен мати обличчя і місію, а не суху структуру компанії, яка тільки заробляє гроші. Якщо підприємці не орієнтовані на потреби соціуму, то з часом цікавість до їхніх продуктів буде зникати. Для нас бізнес – це більше, ніж гроші. Він є частиною соціальної історії, яка дає нам можливість проявити компанію як відданого фаната Apple. Всі наші співробітники розділяють цю культуру і цінності. Apple Museum – це спосіб поділитися нашими цінностями із зовнішнім світом та нашими клієнтами”, – пояснює Артур Гатунок.

Засновник мережі Yabluka додає, що музеї компанії – абсолютно збиткові проекти з точку зору бізнесу, адже розташовані на найдорожчих торгових площах країни: Хрещатику в Києві та проспекті Свободи у Львові. При цьому компанія не планує заробляти на цьому ні зараз, ні в майбутньому. Вхід до музею можливий за донат від 1 грн до Фонду Сергія Притули. Проте в компанії фіксують непоодинокі випадки, коли люди роблять не символічні, а великі донати, що свідчить про свідомість та патріотизм відвідувачів мережі.

Втім, Артур Гатунок визнає, що попри свою збитковість, відкриття музеїв дозволяє мережі Yabluka якісно виділятися серед інших продавців техніки Apple в Україні. “Для нас це історія про те, що ми насправді глибокі фахівці й доказ тому – наші музеї. Це ілюстрація того, що ми занурені у свою сферу і розуміємо не тільки, що є сьогодні, а й те, що було вчора. Відповідно, розуміємо, що буде завтра. Apple-музеї – це самовираження, яке ми хотіли подарувати не тільки нашим клієнтам, а в принципі всім, кому цікавий цей бренд”, – резюмує підприємець.

З відкриттям музею-магазину у Львові мережа Yabluka зросла вже до 27 торгових точок по Україні. Об’єкти компанії представлені у Києві, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Харкові, Вінниці, Полтаві та Кропивницькому. При цьому Yabluka не планують зупиняти масштабування. Вже найближчим часом ще один магазин мережі розпочне роботу в Івано-Франківську, а до кінця 2023 року Yabluka планують відкрити ще декілька моносторів у нових для себе регіонах.

З питань співпраці стосовно оренди приміщень для магазинів можна звертатися до менеджера компанії RDA Аліни Абрамцевої: a_abramtseva@rda.ua


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  39
Усі новини ринку