Varus припиняє співпрацю з Zakaz.ua

Varus припиняє співпрацю з Zakaz.ua

03.04.2024 08:07
  756
rau

Мережа Varus оголошує про завершення партнерства з сервісом доставки Zakaz.ua. Це новий етап у розвитку e-commerce Varus.

Розширення покриття власної доставки та масштабування послуги онлайн-замовлень є частиною стратегії розвитку varus.ua з надання своїм клієнтам більш зручного сервісу.

“Ми висловлюємо подяку команді Zakaz.ua за співпрацю, проте надалі плануємо розвивати сервіс доставки, як партнери по ринку. Наразі прийняли стратегічне рішення про масштабування власного сервісу varus.ua,” – додає Олег Спірін, e-commerce директор Varus.

Varus.ua – це зручний сервіс, що пропонує своїм клієнтам:

  • Широкий асортимент: на сайті представлено понад 20 000 товарів, включаючи свіжі продукти, бакалію, готову їжу, напої, товари для дому та багато іншого.
  • Швидка та зручна доставка: сервіс пропонує різні варіанти доставки — додому, самовивіз з магазину та швидку доставку. Клієнтам доступні зручні 20-хвилинні слоти доставки. Завдяки цьому тепер не потрібно чекати на кур’єра годинами, можна ефективно планувати свій день та отримати замовлення у чітко визначений часовий проміжок.
  • Високий рівень сервісу: забезпечує своїм клієнтам найкращий досвід онлайн-покупок, пропонуючи зручний інтерфейс сайту, кваліфіковану підтримку та швидку доставку.

Завчасно планувати свої покупки — це реально. На varus.ua є все, що потрібно для швидких та приємних покупок, а доставка — це чудовий спосіб отримати улюблені товари прямо до дверей дому в обраний час.

Довідка. Varus — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість — 109 супермаркетів у різних містах України та DarkStore у Києві. Мережа Varus працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини To Go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку