У Бердичеві відкрився перший магазин Comfy

У Бердичеві відкрився перший магазин Comfy

07.06.2024 12:55
  344
Дарія Осіїк

Один із найбільших в Україні ритейлерів побутової техніки та електроніки Comfy продовжує масштабувати бізнес. У рамках продовження стратегії експансії ритейлер відкрив новий магазин у Бердичеві, що на Житомирщині.

Новий магазин Comfy розташований у самому центрі Бердичева, поблизу головної площі міста, у ТЦ Оноре де Бальзак. Це перший магазин Comfy у місті. Його загальна площа — 725 кв. м. Традиційно в магазині представлений широкий асортимент товарів, а також демо-зони різних категорій домашніх гаджетів та аксесуарів. Також у магазині розташована сучасна бренд-зона техніки Samsung.

У новому магазині, як і по всій мережі Comfy, реалізована сучасна концепція зони видачі онлайн-замовлень. Робота побудована за принципом fast track. Це означає, що завдяки ефективній організації бізнес-процесів покупець отримує замовлення в середньому за дві хвилини.

На честь відкриття з 7 червня по 9 червня 2024 року команда Comfy підготувала для всіх клієнтів магазину приємні знижки, ексклюзивні пропозиції та офлайн-активності.

Нагадаємо, що наразі мережа Comfy налічує 103 магазини. Від початку 2024 року компанія відкрила оновлений флагманський магазин у столичному ТРЦ Ocean Plaza та відновила роботу магазину в ТРЦ Aрpolo у Дніпрі, який зазнав руйнувань в результаті прямого ракетного удару в грудні минулого року.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку