ТРЦ Nikolsky у Харкові відновлює свою роботу 17 червня

ТРЦ Nikolsky у Харкові відновлює свою роботу 17 червня

14.06.2022 10:15
  508
Микола Маранчак

Харківський ТРЦ Nikolsky усе ще працює над повним відновленням, проте вже у п’ятницю в торгово-розважальному центрі почнуть роботу близько 30 операторів, серед яких супермаркет Сільпо у стилі «дизель-панку».

9 березня окупанти завдали ударів по ТРЦ з реактивної системи залпового вогню «Смерч». Було пошкоджено купол ТРЦ з подальшим обвалом конструкцій та пожежою всередині. Але споруда встояла. На четвертому й технічному поверхах ТРЦ, а також на даху горіли елементи конструкції та оздоблення. “Ви всі знаєте, що найкрутіший ТРЦ Nikolsky було поранено внаслідок бомбардувань.. Ми зализуємо рани, щоб стати ще міцнішими та працюємо над його повним відновленням. Настав час знову зустрітися у центрі”, – заявили в соцмережах ТРЦ.

Серед рітейлерів, які відновляють свою роботу, Фокстрот, EVA, Fissman, Famo, Usupso, Giulia, Акварель, Atlantic, The Body Shop, MasterZOO, Gadgik та деякі інші оператори. Також знову відкриє свої двері Сільпо площею 2700 кв. м. Обсяг інвестицій в магазин, оформлений в естетиці наукової фантастики, становить близько 150-160 млн грн.

Нагадаємо, ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Загальна площа торгового центру становить 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra. Девелопер проекту – Budhouse Group.

Читайте також

Рітейл під вогнем: 10 найбільших ТРЦ України, які постраждали від обстрілів російських окупантів (+фото)

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку