Зростає попит на товари з-за кордону: що українці замовляють з корейських маркетплейсів

Зростає попит на товари з-за кордону: що українці замовляють з корейських маркетплейсів

07.05.2024 02:30
  1184
Валерія Байда

В грудні 2023 року міжнародна поштово-логістична компанія Meest China розпочала доставляти в Україну товари з найбільш популярних корейських маркетплейсів – Gmarket, SweetCorea і BeautynetKorea. RAU розпитала фахівців компанії, які товари найчастіше замовляли клієнти з Південної Кореї до України у І кварталі 2024 року.

Серед українців все більше стає популярним замовлення товарів з-за кордону. Цьому є ряд пояснень – більший асортимент, аніж представлений певним брендом в Україні, відсутність деяких брендів в Україні та прагнення зекономити за рахунок менших цін за кордоном.

Найпопулярніші товари, які українці замовляють з Південної Кореї

Отже, найбільш популярною категорією для замовлення з корейських маркетплейсів, яка займає понад 55% від усіх товарів, є косметика. Це, здебільшого, доглядові засоби для очищення та зволоження шкіри, декоративна косметика замовляється рідше. В Україні корейські косметичні засоби добре відомі й користуються попитом. Проте, окрім ціни, яка подекуди може бути втричі вище, відчувається і досить обмежений асортимент. Серед інших переваг замовники називають ще впевненість в оригінальності продукції, коли замовляєш безпосередньо з країни-виробника.

На другому місці – поліграфічна продукція, на яку припадає 30% від замовлень клієнтів названої компанії з південнокорейського напрямку. Сюди входять друковані альбоми, плакати, книги, стікери із зображенням улюблених музичних гуртів жанру К-pop (кей-поп, абревіатура від англійського korean pop).

На третьому місці – автомобільні, мото- та велозапчастини та комплектуючі. Вони складають 6% від замовлень. З Південної Кореї замовляють підвіски, підкрилки, кріплення і навіть бампери.

По 2% від замовлень набирають такі категорії товарів, як одяг (дорослий, дитячий, спортивний, верхній тощо) та товари для дітей (переважно, іграшки та світильники-нічники).

Окремий сегмент становлять продукти харчування. Хоча вони становлять лише 1,5% від замовлень, але варто згадати, що так приваблює українців. Це екзотичні смаки соків, чипсів, продуктів швидкого приготування та шоколаду.

Також 1,5% серед усіх замовлень становлять аксесуари – окуляри, сумки, годинники тощо.

І по 1% наразі становлять вітаміни та музичні диски.

З найнесподіваніших товарів, які були замовлені, – декоративний паркан, спортивна мазь, пружина для побутової техніки та ручки для меблів. Це наразі одиничні замовлення.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку