П’ятий магазин у столиці: мережа Техно Їжак відкрила новий шоурум в ТРЦ Ocean Plaza (+фото)

П’ятий магазин у столиці: мережа Техно Їжак відкрила новий шоурум в ТРЦ Ocean Plaza (+фото)

16.04.2024 03:25
  1056
Валерія Байда

В ТРЦ Ocean Plaza відкрився магазин нового формату від мережі Техно Їжак. Це ще одна точка на карті для цінителів техніки брендів Apple, Xiaomi, JBL, Marshall, DJI та інших. А особливо для фанів техніки Apple, бо можна особисто затестити окуляри віртуальної реальності Vision Pro, які так вразили соцмережі.

Шоурум є компактнішим за попередні. Основний акцент — яскравий та затишний інтер’єр. Команда Naket, відома проєктами для інноваційного парку Unit.City, в розробці дизайну використала еклектичний стиль, змішаний з футуризмом. В цьому й “родзинка” шоу-румів від мережі Техно Їжак.

“Мережа налічує понад 100 торгових точок у 18 містах України, що є досить потужним показником. Та наразі ми обрали саме розвиток напрямку шоу-румів, — стверджує засновник проєкту Олексій Гулий.Ринок перенасичений пропозицією, тому просто обрати популярну локацію і відчинити двері стандартного магазину — можна, але наскільки це буде ефективно? Ми ж спрямовуємо ресурс на приваблення клієнта: пропонуємо вигідні умови для купівлі товарів та підтримку після покупки, обираємо правильне місце, використовуємо принцип омніканальності. Крім того, постійно працюємо над створенням унікальних пропозицій. Навіть в підході до дизайн-оформлення магазинів для нас важливо затримати погляд споживача та зацікавити зовнішньо. Словом, ми перетворюємо звичайний магазин техніки на простір, де зрозуміло, де комфортно та куди хочеться повертатись”.

Для Техно Їжак це вже п’ятий магазин у столиці. Нагадаємо, що раніше сталася неочікувана колаборація бренду Техно Їжак та закладу Ponchyk Boy — спільний простір відкрився в столичному ЦУМ. Дуже зручно: поки вам міняють скло на айфоні чи налаштовують новий гаджет, можна потішити себе кавою та унікальним смаколиком — золотим шоколадним пончиком Томом, що було розроблено спеціально для центрального універмагу.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку