
Ролики тижня: SOVA, Оболонь, Oschadbank Premium, Naturelle та новий збір від гурту Badstreet boys


Український рітейлер електроніки звітував, що станом на кінець квітня опрацював 650 запитів про благодійність та безкоштовно видав за ними техніки на загальну суму 8 млн грн.
Мережа Фокстрот з перших днів війни підтримує країну як в тилу, так і на передовій. Відновила роботу більшої частини магазинів, надає допомогу військовим і волонтерам, спільно з партнерами організувала доставку гуманітарних вантажів в деокуповані області, а фокстротівська «сотня» з числа співробітників захищає державу в лавах ЗСУ та територіальній обороні.
Протягом двох місяців допомогу від Фокстрот отримали:
“Дякую колегам за двомісячний марафон із організації благодійної допомоги. Адже вони, разом із робочим функціоналом в офісі чи в торговому залі, виконували роботу в штабі «Допоможемо нашим»: приймали в магазинах запити на допомогу, підбирали асортимент та знаходили добрі слова, оформляли документи на видачу чи продумували доставку товару з іншого міста, – сказав Олексій Зозуля, виконавчий директор Фокстрот. – Усі, хто зараз працює в тилу або служить у війську, наближають перемогу України та зміцнюють її незалежність”.
Він подякував постачальникам техніки за власні благодійні програми із допомоги українцям, що зробили можливою синергію рітейлерів електроніки та вендорів – Philips, Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups, Gorienie, Indesit, BEKO, Altus, Hisense, Kivi, Sony, Indesit, Whirpool, Delonghi, заявивши про часткову чи повну компенсацію виданої рітейлерами України техніки захисникам України.
Також у квітні група компаній Фокстрот в межах співпраці із закарпатським гуманітарним центром Міжгір’я доставили з-за кордону декілька міжнародних гуманітарних вантажів жителям нашої країни. Продукти харчування, медикаменти та побутові речі загальним об’ємом 180 кубометрів (40 тонн) за допомоги Фокстрот було доставлено з Іспанії. Вантаж направлено жителям звільненого з окупації Тростянця на Сумщині, громаді Дніпропетровщини, що приймає родини українських переселенців із Донецької області, волонтерській сотні «Доброволя» у Києві та в село Дмитрівка Бучанського району.
Читайте також –
Епіцентр повертається в Бучу та запускає першу мобільну точку видачі замовлень