Центр спорту: яким буде чотирирівневий ТЦ Темп у Хмельницькому (презентація)

Центр спорту: яким буде чотирирівневий ТЦ Темп у Хмельницькому (презентація)

07.07.2021 08:15
  1288
Микола Маранчак

Партнер RDA Олександр Фіалка і керівник проекту RDA Наталія Бортник про те, яким буде новий торговий центр Темп, відкриття якого заплановано на осінь 2022 року.

Цей текст доступний також російською мовою

Чотириповерховий торговий центр Темп розташований на території покинутого корпусу машинобудівного заводу «Темп» у Хмельницькому на проспекті Миру, 99/2 а. На найбільшій зустрічі рітейлу країни – RAU EXPO-2021 – організованою Асоціацією рітейлерів України, партнер RDA Олександр Фіалка і керівник проекту RDA Наталія Бортник представили деталі, яким буде новий об’єкт комерційної нерухомості. Публікуємо ключове з виступу.

Формат і оператори

Торговий центр Темп буде реалізований у форматі спортивного outlet і займе близько 30 000 кв. м площі, з якої 18 000 кв. м будуть відведені під оренду. Серед ключових операторів комплексу анонсовані магазини спортивних товарів, продуктовий супермаркет і fashion-рітейлери.

Компанія Retail & Development Advisor (RDA), яка займається реалізацією проекту реновації будівлі, а також створенням концепції і формуванням tenant-mix майбутнього ТЦ, веде переговори з продуктовою мережею Сільпо, рітейлером побутової техніки та електроніки Eldorado, польським fashion-гігантом LPP, що розвиває магазини SinSay, Reserved, Cropp, а також флагманським спортивним брендом Adidas і рядом інших торгових мереж. Крім того, вже найближчим часом поруч з об’єктом працюватиме перший у Хмельницькому ресторан McDonald’s.

Крім торгової складової, в торговому центрі планується розміщення спортивного комплексу, тенісних кортів, дитячого розвиваючого центру, ресторану сімейного типу. Значну частину площі (4300 кв. м) займуть офісні приміщення класу А, дефіцит яких гостро відчувається в місті.

Парковка і локація

В рамках відкриття ресторану міжнародної мережі McDonald’s, яке заплановане на 5 серпня 2021 року, під’їзди до комплексу вже формуються. Планується благоустрій відкритої наземної парковки на 285 машиномісць. Все це в сумі створить безперешкодний заїзд в торговий центр і достатню кількість паркомісць для здійснення комфортного шопінгу.

Неподалік від об’єкта розташований популярний серед городян дендропарк Поділля. У синергії з McDonald’s вони забезпечать новому комплексу додатковий трафік. Крім того, поруч з ТЦ Темп знаходиться стратегічна транспортна розв’язка зі зручним розташуванням для гостей міста з Києва та Вінниці, що з’єднує новий житловий мікрорайон «Озерна» і центральну ділову частину міста.

Управління

Ремонтно-будівельні роботи в торговому комплексі стартували в червні 2021 року і триватимуть близько року.

У порівнянні із заявленими до відкриття новими торговими комплексами, комерційні площі ТЦ Темп не плануються до продажу. Таким чином, проект збереже єдину концепцію і компетентне управління ТЦ.

З питань оренди в ТЦ Темп звертайтеся до Наталії Бортник: n_bortnyk@rda.ua, 063 999 24 97

Довідка . RDA – українська експертна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості, заснована в 2013 році. Надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких та оціночних послуг орендарям і власникам об’єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям. Її основними напрямками діяльності є надання брокерських послуг з купівлі-продажу або оренди приміщень, управління об’єктами комерційної нерухомості, консалтингові послуги та надання комплексних послуг з розвитку роздрібних мереж.

Читайте також –

Компанія RDA підписала для ТРЦ Retroville 15 орендарів


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку