ТЦ Smart Plaza Obolon: підписання угод на оренду та посилення складу орендарів

ТЦ Smart Plaza Obolon: підписання угод на оренду та посилення складу орендарів

22.07.2021 07:30
  776
rau

Керуюча компанія Dragon Capital Property Management у першому півріччі 2021 року підписала низку угод з орендарями у ТЦ Smart Plaza Obolon: вже відкрились або заплановані нові сучасні формати магазинів існуючих орендарів та приєднання нових рітейлерів.

Як повідомили RAU представники керуючої компанії ТРЦ, наприкінці 2020 року було відкрито Brands Outlet, що має потужну мережу мультибрендових аутлетів. Орендована площа – понад 900 кв.м. Також, в рамках позиціонування другого поверху як «модний поверх», у травні відбулось відкриття ще одного мережевого мультибрендового аутлету – Orange Club, що займає площу близько 500 кв.м.

Другий поверх ТЦ Smart Plaza Obolon було підсилено відкриттям мережевого фітнес-клубу Smartass загальною площею понад 500 кв.м, угоду з яким було підписано у березні цього року, а відкриття відбулося на початку червня.

На першому поверсі також  відкрились магазин одягу та аксесуарів FAMO, магазин для вагітних MamaCity та магазин білизни «Соблазн». Відкрито туристичну агенцію Coral Travel Obolon,  зоомагазин «Ветаптека» та «Модна Оптика» з фасадної сторони ТЦ.

Щодо планів керуючої компанії розповів Станіслав Шульга, комерційний директор Smart Plaza Obolon: «Ми також підписали  ряд нових угод і незабаром на відвідувачів Smart Plaza Obolon чекатимуть нові магазини. Вже цієї осені на першому поверсі буде відкрито супермаркет електроніки площею майже 930 кв. м, а також очікуємо на реновацію магазину EVA».

Нагадаємо, що Smart Plaza Obolon розташований у районі з найбільшою кількістю конкуруючих ТЦ у радіусі 1 км.

Довідка. ТЦ Smart Plaza Obolon розташований поруч зі станцією метро Мінська по проспекту Оболонський, 19. Орендна площа торгового центру складає близько 9500 кв. м. З 2019 року торговий центр знаходиться під управлінням компанії Dragon Capital Property Management, портфель об’єктів торговельної нерухомості якої також включає ТЦ Piramida і ТЦ Аладдін у Києві, ТРЦ Sky Park у Вінниці та ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія – Dragon Capital Property Management, яка складається з команди топ-професіоналів ринку комерційної нерухомості України. На сьогодні під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 31 об’єкт комерційної нерухомості, з них 14 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 11 логістичних комплексів, площею 778 000 кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Читайте також –

Новини ТРЦ: Respublika Park, Nikolasky, Victoria Gardens, Blockbuster Mall та інше


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку