Соmfy продовжує експансію: новий магазин відкрито в Олександрії

Соmfy продовжує експансію: новий магазин відкрито в Олександрії

11.04.2024 08:30
  1036
Костянтин Симоненко

На початку квітня омніканальний ритейлер з продажу побутової техніки та електроніки Соmfy відкрив ще один новий магазин. Цього разу в Олександрії на Кіровоградщині.

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, станом на 10 квітня 2024 року мережа Comfy налічує 102 магазини. Від початку року компанія відкрила оновлений флагманський магазин у столичному ТРЦ Ocean Plaza та відновила роботу магазину в ТРЦ Apрolo у Дніпрі, який зазнав руйнувань в результаті прямого ракетного удару в грудні минулого року.

Нова торгівельна точка знаходиться в Олександрії на Соборній площі, 2. Площа нового магазину 300 кв. м. Традиційно в магазині представлений широкий асортимент товарів, а також демонстраційні зони різних категорій домашніх гаджетів та аксесуарів.

В новому магазині, як і по всій мережі Соmfy реалізована сучасна концепція зони видачі онлайн-замовлень. Робота побудована за принципом fast track. Це означає, що завдяки ефективній організації бізнес-процесів покупець отримує замовлення в середньому за дві хвилини.

На честь відкриття з 12 по 14 квітня 2024 року команда Соmfy підготувала для всіх покупців оновленого магазину знижки до -50%  та кешбек 5%. Також на всіх відвідувачів чекають смаколики, колесо фортуни з можливістю отримати миттєві грошові бонуси на покупки, професійні фото на фотозоні.

Нагадаємо, у 2023 році ритейлер відкрив 21 новий магазин у 15 українських містах. Сім з них — флагманського формату. Також торік команда Comfy відновила роботу магазинів у Харкові, Одесі та Покровську, які не працювали від початку вторгнення через ризики або руйнування.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку