Головна > Новини > Новини партнерів > Підсумки HR Workshop Day «Управління персоналом рітейл-компаній»
Підсумки HR Workshop Day «Управління персоналом рітейл-компаній»

Підсумки HR Workshop Day «Управління персоналом рітейл-компаній»

Асоціація рітейлерів України та міжнародна консалтингова компанія Consulting for Retail провели спільний HR Workshop Day, присвячений системам мотивації та управління персоналом торгових залів і складів.

Цей текст доступний також російською мовою

Захід пройшов 15 жовтня в HUB 4.0 (Ярославський провулок, 1/3). Учасниками події стали представники таких компаній як LC Waikiki, Varus, Eldorado, Leroy Merlin, Фокстрот, Vodafone Retail, VOVK, O bag, Український аптечний холдинг, М.С.Л., Karkat Fashion, Andre Tan, CPG тощо.

У першому блоці ділової програми виступила Олена Скляренко – керівник напрямку Digital HR компанії Consulting for Retail. Темою її доповіді стало «Управління персоналом магазину», в рамках якої вона розповіла про ефективне управління фондом оплати праці з прив’язкою до товарообігу, оптимізацію витрат трудогодин персоналу магазину, зони економії та залучення через гейміфікації.

Після кава-брейку слово взяв Володимир Адамов – керівник напрямку WMS компанії Consulting for Retail. Він розповів про управління та мотивацію персоналу складу, а також KPI як інструмент досягнення цілей: для чого вони потрібні персоналу складу, які є способи реалізації оцінювання і як найкраще підводити підсумки результатів.

По завершенню виступів присутні могли поспілкуватися в неформальній обстановці, обговорити почуте, обмінятися думками й обговорити перспективи співпраці, знайти нових партнерів або відновити старі бізнес–зв’язки.

Асоціація рітейлерів України дякує партнерам, учасникам та гостям заходу, і запрошує на VIII щорічний RAU Summit – підсумкову подію року в сферах рітейла і торгової нерухомості. Подробиці – вже скоро!

Ще більше фото з події – дивіться у фотоогляді RAU.

 

Про автора