Оновлення спортивного сегменту у львівському ТРЦ Victoria Gardens

Оновлення спортивного сегменту у львівському ТРЦ Victoria Gardens

3 дні(в) тому
  387
Валерія Байда

У період повномасштабного вторгнення стратегія розвитку львівського торгового центру Victoria Gardens зазнала змін. Враховуючи необхідність швидкої адаптації, вона стала ще більш амбіційною, орієнтованою на інноваційність орендарів та вагому соціальну (благодійну) складову. Як зазначає компанія, у визначенні вектору руху ключовим є зміна настроїв відвідувачів ТРЦ. Серед споживачів все більш популярним стає спортивний спосіб життя.

Олександр Буркацький, комерційний директор ТРЦ Victoria Gardens, переконаний у перспективі розвитку спортивного сегменту у ТРЦ та наголошує на важливості партнерства з відомими брендами: «Вибір локації для спортивних магазинів у ТРЦ – це стратегічне рішення, що вимагає ретельного аналізу ринку та побажань споживачів. Відтепер у нас представлений ще потужніший сегмент спортивних магазинів поряд із спортивним комплексом. Інноваційний дизайн, правильне розташування та маркетингові стратегії брендів можуть значно збільшити потік відвідувачів та, по суті, зробити їх якорями ТРЦ».

Так, цього року у Victoria Gardens відкрились: Puma (280 кв. м), мультибрендовий магазин Arena (148 кв. м), Crocs (57 кв. м) та Adidas (205 кв. м).

Особливу увагу та прихильність встиг привернути серед відвідувачів ТРЦ спортивний простір Appolo Next 24, який відкрився ще у листопаді 2023 року.

Здавалося б, мова мала йти про конкуренцію та ці відкриття тільки підсилили присутність таких спортивних брендів у ТРЦ, як Megasport, Under Armour, All Stars.

Відтепер у ТРЦ Victoria Gardens присутній кластер магазинів спортивного сегменту загальною площею майже 4000 кв. м.

Ці спортивні бренди не просто пропонують товари, вони продають спосіб життя, стають місцем, де спорт об’єднує людей та мотивує. Безперечно, відкриття спортивних брендових магазинів стимулює розвиток ТРЦ і сприяє підвищенню привабливості для відвідувачів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку