Оновлений Фокстрот відкрили у дніпровському ТРЦ Караван

Оновлений Фокстрот відкрили у дніпровському ТРЦ Караван

03.05.2024 08:45
  1009
Дарія Осіїк

Ритейлер змінив місце розташування у ТРЦ, переїхавши на більш зручну і вигідну локацію, яку до цього займав один із конкурентів по ринку електроніки.

Відкриття магазину відбулося 27 квітня та стало знаковою подією для компанії. Зокрема, через переїзд на нову, зручнішу і значно більшу локацію. Торгова площа – 1200 кв. м (попередня – 900 кв. м), загальна – 1400 кв. м. Це дало можливість збільшити товарне наповнення на 25% і розмістити максимальну кількість бренд-зон у всіх категоріях.

«Незважаючи на щоденні виклики та атаки ворога, продовжуємо життя та оновлення наших магазинів. Адже хто, як не бізнес має бути поруч зі своїми покупцями у такий час, підтримуючи економіку, зберігаючи робочі місця і сплачуючи податки, – відзначив виконавчий директор Фокстрот Олексій Зозуля. – Вітаємо команду Фокстрот у ТРЦ Караван з відкриттям і радо запрошуємо дніпрян до нас за оновленням домашньої техніки й гаджетів». 

Зазначимо, що цей магазин у Дніпрі став пілотним проєктом в частині оформлення інтер’єру торгової зали. Автентичні візуальні рішення реалізовані шляхом брендування стін по всьому периметру, створюючи ефект вишитого рушника. В основі візерунку – класичні мінімалістичні геометричні патерни з додаванням етнічних українських мотивів. Концепт розроблено креативною інхаус-командою Фокстрот.

«В результаті створюється ефект вишиваності , адже він ніби «прихований» в українських візерунках. Це ще один, дизайнерський спосіб підкреслити українську ідентичність бренду, що також відображено і на новій формі торгового персоналу», – додав Олексій Зозуля.

Урочисте відкриття магазину у Дніпрі відбудеться впродовж 16-19 травня. Для відвідувачів готують знижки до 50%, кешбек, розіграш бонусів й інші святкові пропозиції. 

Довідка. Станом на початок квітня 2024 року мережа Фокстрот налічує 124 працюючі магазини в 67 містах, у тому числі – у прифронтових Херсоні, Краматорську, Покровську і Слов’янську, онлайн-майданчик foxtrot.ua та однойменний мобільний застосунок. У Дніпрі ритейлер представлений п’ятьма магазинами.

Для покупців доступні такі додаткові опції як швидка доставка, зручний кредит, послуга «ФоксіОбмін» (трейд-ін), вивіз старої техніки та ін. А також у низці магазинів Фокстрот першим серед українських ритейлерів підключив сервіс з обслуговування жестовою мовою покупців з порушенням слуху.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку