Новий магазин ISEI у Харкові та оновлений у Києві

Новий магазин ISEI у Харкові та оновлений у Києві

09.05.2024 02:30
  917
rau

Цієї весни мережа магазинів косметики ISEI відкрила нову торгову точку у Харкові в ТРЦ Nikolsky. Зважаючи на обставини, це було непросте та ризиковане рішення для бізнесу, однак компанія не зраджує своєї позиції щодо діяльності в Україні, а тому продовжує розвиватися та допомагати тим, хто цього потребує.

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, зараз крамниця ISEI у ТРЦ Nikolsky успішно функціонує, радуючи харків’ян широким асортиментом косметики та професійними консультаціями.

Окрім відкриття нових магазинів ISEI вже протягом майже двох років активно оновлює діючі магазини відповідно до нового стилю. Так, нещодавно завершилася робота над магазином у київському ТЦ XIT Mall, який вже радо чекає своїх відвідувачів.

Загалом попри ризики та труднощі компанія продовжує свій шлях трансформації та масштабування. 

Довідка. ISEI – бренд азійської косметики, що належить дистриб’юторському холдингу Imperia Holding. Працюючи з 1996 року, останній розвиває в Україні власний фонд, а також понад півтора десятка бізнесів, здебільшого у сфері товарів широкого вжитку. Станом на осінь 2023 року ISEI має 50 магазинів в Україні, покриває всі міста-мільйонники та обласні центри. В компанії задіяно до 200 співробітників, а середній чек зростає на 5-7% щомісяця і до 30% щороку.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку