Найбільший в Україні: мережа Укрзолото відкрила новий магазин в Одесі

Найбільший в Україні: мережа Укрзолото відкрила новий магазин в Одесі

29.11.2023 01:45
  514
Валерія Байда

24 листопада 2023 року ювелірна мережа Укрзолото відкрила в Одесі найбільший ювелірний магазин в Україні. Він знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні 2, ТРЦ Сіті Центр.

Новий магазин має світлий дизайн, зручне зонування та навігацію. Торгова площа 600  кв. м. поділяється на вітрини-острови, щоб урахувати потреби будь-якого клієнта. Таке дизайнерське рішення дозволяє отримати більше простору, щоб покупці могли зручно обирати прикраси. У магазині також розміщена лаунж-зона, в якій можна перепочити або розміститися з дітьми. Адже в Укрзолото вийшла нова дитяча колекція «MINI», тому в новому магазині можна підібрати подарунок навіть для малечі.

Магазин складається з декількох зон, що дозволяє покупцеві краще зорієнтуватися у виборі товару. У зоні Dіamonds зібраний величезний вибір прикрас з діамантами на будь-який смак. Тут можна знайти як мінімалістичні прикраси, так і ексклюзивні вироби з дорогоцінним камінням вагою в декілька карат.

Особливе місце займає корнер-зона, в якій розташовані найновіші лімітовані колекції прикрас. Це вже друга корнер-зона, що відкривається в мережі. Перша знаходиться в місті Києві в ТРЦ Respublika Park і почала свою роботу в липні 2023 року. Саме в корнер-зоні можна підібрати прикраси, які сподобаються найвибагливішим модникам. Адже тут зібрані золоті та срібні колекції, дизайн яких розроблений за найбільш актуальними трендами ювелірної моди.

Новий магазин став 208 у мережі. Укрзолото продовжує розширюватися і зростати як у локаційний присутності, так і у високоякісному сервісі обслуговування клієнтів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  148
Усі новини ринку