Мережа МВМ my home відкрила два нових магазини у Дніпрі

Мережа МВМ my home відкрила два нових магазини у Дніпрі

10.07.2024 02:15
  205
rau

Магазини МВМ my home відтепер працюють у ТРК МОСТ-сіті (вул. Королеви Єлизавети ІІ, 2) та у ТРЦ Караван (вул. Нижньодніпровська, 17).

Нові торгові точки працюють з 10:00 до 21:00. Тут можна знайти великий вибір продукції для інтер’єру – від зручних і корисних аксесуарів для зберігання до стильних елементів декору. 

Магазин у ТРК МОСТ-сіті має площу 138 кв. м та знаходиться на другому поверсі торгового центру. МВМ my home у ТРЦ Дніпро Караван займає 291 кв. м на першому поверсі ТРЦ.

Асортимент обох магазинів нараховує понад 4000 SKU, серед яких як є ВТМ (MVM, MВМ kids), товари власного імпорту, а також продукція від українських виробників.

Кожен клієнт мережі може придбати товар у фізичному магазині, на сайті або за допомогою застосунку Glovo. Для гостей діє постійна знижка за відмітку в Instagram у розмірі 5%, також мережа надає змогу оплатити товар частинами. 

Для захисників та захисниць діє постійна знижка у розмірі 10%.

Довідка. МВМ my home – це молодий український бренд товарів для дому, який допомагає людям створювати затишок та комфорт у домі та активно розширює свою мережу магазинів. Наразі мережа має понад 20 магазинів у різних регіонах України.

Інтернет-магазин МВМ my home показує безліч способів застосування товарів удома для облаштування комфортної оселі: аксесуари для ванної кімнати, органайзери для дому, посуд та кухонні гаджети, декор, подарунки та інші корисні дрібниці. Так, на сайті та в магазинах мережі представлені понад 4000 SKU. Тут можна знайти товари власного імпорту українських брендів МВМ my home, MVM, MВМ kids, HORST, LІNDE, Doosh, F’Door та товари партнерів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  55
Усі новини ринку