Мережа KLO відкрила нову АЗК на Київщині

Мережа KLO відкрила нову АЗК на Київщині

29.03.2024 12:11
  740
rau

У селі Святопетрівське (вул. Білгородська, 40) відкрився новий АЗК KLO. Комплекс став продовженням лінійки тематичних АЗК бренду.

У новому тематичному KLO клієнти зможуть опинитись у світі екзотичних мандрівок – гарячі тропіки,  дивовижні рослини та атмосфера далеких спекотних країв зустрінуть кожного відвідувача.

На новому автозаправному комплексі представлена широка лінійка якісного пального – 92, 95,  95 Ventus, 95 Euro, F100, ДП Euro, ДП Ventus, газ.

Особливість нового комплексу – повноцінна кухня та страви власного приготування. В кафе нового АЗК можна скуштувати фірмові бургери від шефа, хот-доги, спробувати яйця пашот чи гарячі сирники або ж екзотичний салат із морепродуктами, локшину ВОК та багато іншого.

KLO уже давно працюють над тим, щоб комплекси ставали не лише місцем для заправки власного транспорту. У новому АЗК можна приємно провести час із сім’єю та друзями – спокійно перепочити під час тривалої подорожі, випити каву з круасаном перед робочим днем, перекусити готовою їжею разом із рідними чи влаштувати смачний сніданок вихідного дня.

«KLO і далі стабільно розвивається та відкриває сучасні АЗК. Новим об’єктом у Святопетрівському ми продовжуємо концепцію тематичних комплексів і пропонуємо не лише необхідні сервіси, а й створюємо додаткову атмосферу та настрій для наших клієнтів», – повідомили у прес-службі компанії.

Нагадуємо, що купуючи пальне Ventus 95 та ДП Ventus ви робите донат на допомогу ССО. 1 грн з кожного літра Ventus йде на покупку FPV-дронів для наших захисників.

Довідка. Наразі під брендом KLO працює понад 70 АЗК у столиці та Київській, Житомирській, Чернігівській, Чернівецькій та Львівській областях. Комплекси забезпечують своїх клієнтів широкою лінійкою пального, пропонують великий вибір фаст-фуду та товарів для водіїв і пасажирів, надають додаткові сервіси.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  150
Усі новини ринку