24/7: колаборація Meest Express з АЗС Rodnik

24/7: колаборація Meest Express з АЗС Rodnik

13.05.2021 07:45
  687
rau

Перше цілодобове міні-відділення Meest Express на АЗС Rodnik розпочало свою роботу у місті Харкові на проспекті Дружби народів, 246 Г.

Консалтингова компанія RDA виступила ексклюзивним агентом Meest з впровадження поштово-логістичного проекту.

Наразі, на АЗС Rodnik можна не лише заправити авто якісним газом і перекусити хот-догами й кавою, а ще й 24/7 отримати або надіслати посилки вагою до 10 кг. Доступні навіть міжнародні відправлення.

«Відкриття міні-відділення Meest Express дало змогу розширити спектр послуг для клієнтів у мережі АЗС Rodnik, адже вони цінують свій час та гроші. А ми цінуємо та поважаємо бажання наших клієнтів. Тому співпраця з RDA  – логічний крок. А безліч позитивних відгуків стали тому підтвердженням. Ми раді, що можемо бути ближче до клієнта», – зазначила директор мережі АЗС Rodnik Лілія Кравець.

Завдяки сприянню консалтингової компанії Retail&Development Advisor (RDA), міні-відділення Meest вже успішно працюють у мережах КОЛО, Пчелка маркет, Економ маркет та невдовзі з’являться у супермаркетах Салют та Гостинний Дім.

Партнерські міні-відділеня Meest успішно функціонують в багатьох мережах: супермаркетах Сім23 та Наш Край, магазинах техніки ЖЖУК, в АЗК ОККО, аптеках Подорожник та в інших торгівельних мережах.

Щоб приєднатись до поштово-логістичного проекту Meest, зв’яжіться: v.mayberov@rda.ua, 099 900 59 72

Читайте також –

Перший у Києві: У ТРЦ Retroville відкрився магазин EVA в новому форматі beauty lab


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку