Ювелірний дім SOVA відкрив бутик у київському ТРЦ River Mall

Ювелірний дім SOVA відкрив бутик у київському ТРЦ River Mall

27.07.2023 08:30
  395
rau

27 липня ювелірний дім SOVA відкриває другу локацію в ТРЦ River Mall. Фірмовий бутик можна знайти на першому поверсі в центральній галереї.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, тут клієнти зможуть випити запашної кави, скористатися послугою ультразвукової чистки прикрас та іншими перевагами сервісу SOVA. Також в ТРЦ River Mall продовжує роботу перша локація SOVA у форматі острова, який можна знайти на першому поверсі, неподалік центрального входу.

“Перша локація ювелірного дому SOVA з’явилася ще три роки тому у форматі острова. Ще одна локація у форматі бутика дає можливість розширення сервісних функцій — клієнти можуть скористатися миттєвою ультразвуковою чисткою, а також ознайомитися з ширшим асортиментом прикрас. Також в оновленому магазині є зручна зона клієнта, де можна випити ігристого чи кави та приміряти прикраси”, — говорить Кристина Башлій, директор з маркетингу SOVA.

З нагоди відкриття магазину перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а також для всіх відвідувачів діятимуть знижки до -45%.

Наразі в Україні працює 43 локації ювелірного бренду SOVA у 17 областях. З повним переліком магазинів можна ознайомитися на сайті.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку