Головна > Досвід > Нові формати > Інноваційний формат: Епіцентр відкриває ТЦ з drive ареною та продуктовим супермаркетом у Львові
Інноваційний формат: Епіцентр відкриває ТЦ з drive ареною та продуктовим супермаркетом у Львові

Інноваційний формат: Епіцентр відкриває ТЦ з drive ареною та продуктовим супермаркетом у Львові

В оновленому львівському ТЦ Епіцентр на вулиці Городоцька відкриється великий продовольчий FOOD Market площею 850 кв. м.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба рітейлера, відкриття оновленого ТЦ Епіцентр на вулиці Городоцькій заплановано на 19 листопада. Цей торговельний центр було побудовано ще у 2006 році. Наразі в ньому проведено капітальну реконструкцію та переформатування і представлені всі найсучасніші інновації та технологічні рішення мережі. Це дев’ятий торговельний центр мережі, відкритий та переформатований у 2020 році.

“Мережа Епіцентр постійно розвивається та вдосконалюється. Сьогодні ми створили унікальний формат, який дозволяє задовольнити потреби споживачів у всіх групах товарів. Надаємо зручний сервіс і навігацію та створюємо позитивні емоції, у наших центрах розваг та відпочинку. Наша задача – кожен новий ТЦ робити ще більш комфортним для наших клієнтів”, – зазначає заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі Епіцентр К Володимир Гончаров.

В оновленому львівському Епіцентрі з’явиться хаб доставки та drive арена – відкритий майданчик із будівельними матеріалами. Це, за своєю суттю, окрема торгова територія площею 11 100 кв. м, на яку можна заїхати безпосередньо автомобілем і завантажити потрібний товар, не залишаючи авто на паркінгу. Подібний формат торгівлі у вигляді drive-in-арени розповсюджений у Німеччині. В Україні в мережі Епіцентр — це перший досвід будівництва подібного майданчика. Крім того, з’являться нові торгові території під відкритим небом: з будівельними матеріалами та вуличними рослинами. Загальна кількість відділів у цьому ТЦ збільшена майже до 30-ти.

В львівському ТЦ Епіцентр на Городоцькій відкриється і великий продовольчий FOOD Market площею 850 кв. м із широким вибором харчових продуктів та напоїв та власним виробництвом: м’ясний та рибний цех, пекарня. Покупці також матимуть можливість випити каву, чай чи фреш із випічкою та солодощами.

Багато відділів будуть працювати в інноваційному форматі shop-in-shop (магазин у магазині) із сучасною та зручною для покупців представленістю товарів. Найбільші серед shop-in-shop у львівському ТЦ: Центр меблів — 2800 кв. м, Галерея ДЕКО — 2700 кв. м, Intersport — 1800 кв. м, E.PIC (товари для дітей) — 1400 кв. м, ЦЕ ТЕ (Центр техніки) — 1100 кв. м.

Також в оновленому форматі запрацює Центр видачі онлайн-замовлень epicentrk.ua з адресною системою зберігання, автоматизацію всіх процесів, комфортною зоною очікування з дитячим куточком, а також онлайн-вітринами, за допомогою яких можна знайти необхідний товар, порівняти різні моделі, переглянути відгуки та замовити товар, якого немає в магазині.

На території ТЦ встановлено 10 кас самообслуговування для зручності здійснення розрахунків, майже в кожному відділі для клієнтів передбачені додаткові сервісні послуги (проектування меблів, розрахунок та дизайн-проект ванної чи санвузла, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок, експертна допомога з вибору систем очищення води та багато іншого).

Довідка. Епіцентр – лідер ринку роздрібної торгівлі України з повністю вітчизняними інвестиціями. Мережа налічує 62 торгових центри по всій Україні, які щорічно відвідують майже 65 млн покупців. У 2019 році компанія Епіцентр К сплатила до бюджетів різних рівнів понад 4 млрд грн податків і входить в топ-30 найбільших платників податків в Україні. Крім того, компанія є одним з найбільших роботодавців України – в ній працює 34 000 співробітників.

Читайте також –

Епіцентр вивів мережу дитячих магазинів E.PIC за межі своїх ТЦ (+фото)

 

Про автора