Вже п’ятий: в Харкові відкрився новий магазин Moyo

Вже п’ятий: в Харкові відкрився новий магазин Moyo

29.11.2023 08:15
  791
Дарія Осіїк

20 листопада в Харкові відкрилася ще одна торгова точка Moyo. Знаходиться вона в районі Салтівка, за адресою пр-т Тракторобудівників, 59/56, в одному з перших торговельно-розважальних комплексів міста – ТРЦ Україна.

Салтівка –  один із районів Харкова, що потерпає від російських обстрілів буквально з перших днів повномасштабного вторгнення. Пройшло півтора року – район відновлюється, життя повертається, а харків’яни, своєю чергою, довели, що вони народ незламний. Саме тому українська мережа техніки Moyo продовжує масштабуватися в місті-герої, щоб мешканці та гості міста отримали можливість робити свої покупки легко, швидко та вигідно. 

Від електроніки та гаджетів до побутової техніки й аксесуарів, від товарів для дому до зоотоварів  — Moyo розширює свою присутність на ринку, надаючи споживачам можливість вибору та перевірені товари.

Нагадуємо, що за осінь 2023 року це вже третій магазин української мережі техніки, що відкрився в Харкові. Перша торгова точка, що відчинила двері для своїх клієнтів, знаходиться у ТЦ Клас, а згодом відкрився магазин і в ТЦ Космос.

За словами представників компанії, в новому магазині також доступна послуга безкоштовного самовивозу. Тому клієнти завжди можуть знайти необхідне в інтернет-магазині moyo.ua, що налічує понад 40 000 товарів, та забрати в найближчому магазині з безкоштовною доставкою.

Moyo, який вже завоював довіру клієнтів завдяки якісним товарам та високому рівню обслуговування, сподівається, що новий магазин стане популярним серед місцевих мешканців та створить ще більше робочих місць у регіоні.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  55
Усі новини ринку