Мережа Фокстрот відкрила новий магазин у ТЦ Appolo у Дніпрі (+фото)

Мережа Фокстрот відкрила новий магазин у ТЦ Appolo у Дніпрі (+фото)

19.07.2023 11:40
  892
Дарія Осіїк

15 липня відбулося  відкриття нового магазину Фокстрот у місті Дніпро, що розташований у ТРЦ Appolo на вул. Титова 36. Загальна площа об’єкту складає 882 кв. м, торгова – 719 кв. м.

Новий магазин привертає увагу своїм сучасним дизайном та широким асортиментом товарів. Він створює комфортну та відкриту атмосферу для покупців, дозволяючи насолодитися покупками та вивченням технологічних новинок. 

“Новий магазин у місті Дніпро став справжнім хабом технологій та інновацій, де кожен може знайти сучасну бажану техніку та аксесуари. Це крок уперед у покращенні клієнтського досвіду та забезпеченні більш ефективного обслуговування. Від початку війни відкриття кожного магазину має за мету звернути увагу покупців на ряд благодійних проектів, які ініціює та підтримує компанія”, – зазначив СЕО компанії Олексій Зозуля. 

У магазині покупці знайдуть широкий вибір смартфонів Samsung та останні моделі техніки Apple, а також аксесуари та супутні гаджети. Окрім можливості побачити та обрати собі сезонну техніку, зокрема кондиціонери та вентилятори, відвідувачі можуть оформити безкоштовну доставку, домовитись про швидке встановлення та професійне обслуговування техніки. 

У магазині представлено широкий вибір преміум-товарів та окрему ігрову зону для геймерів. Для дітей та всієї родини Фокстрот створив окрему зону з іграми та розвагами.

Окрім приємних покупок, клієнти також можуть долучитися до благодійної ініціативи “Збір задля справедливості”, яка підтримує закупівлю та обслугоування розвідувальних дронів підрозділу аеророзвідки Foxtrot 80 ОДШБ ЗСУ. Допомогти хлопцям відплатити та наблизити нашу перемогу може кожен, зробивши донат на «Пташок відплати».

Станом на 19 липня 2023 року в мережі Фокстрот працює 119 магазинів, з них чотири – як точки видачі онлайн-замовлень. Так, 15 липня відбулося відкриття ще двох точок видачі: у Слов’янську та Краматорську. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  42
Усі новини ринку