Головна > Новини > Новини партнерів > Для розвитку e-commerce: Епіцентр отримав 5,3 млн євро кредиту від Raiffeisen Bank
Для розвитку e-commerce: Епіцентр отримав 5,3 млн євро кредиту від Raiffeisen Bank

Для розвитку e-commerce: Епіцентр отримав 5,3 млн євро кредиту від Raiffeisen Bank

Австрійський Raiffeisen Bank профінансує закупівлю обладнання для нового фулфілмент-центру компанії Епіцентр К.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, у межах довгострокової співпраці з Епіцентр К Raiffeisen Bank відкрив кредитну лінію у розмірі майже 5,31 млн євро строком на п’ять років. Ці кошти підуть на закупівлю високотехнологічного обладнання голландського виробника Vanderlande Industries B.V. Це обладнання буде використано для відкриття інноваційного фулфілмент-центру “Калинівка” складською площею 73 000 кв. м. Він буде працювати на території однойменного логістичного центру компанії Епіцентр у Васильківському районі Київської області.

Цей сучасний автоматизований логістичний центр буде використовуватися рітейлером для обслуговування замовлень онлайн-торгівлі. Він забезпечуватиме максимальний асортимент, швидкість доставки та зручність для клієнтів інтернет-магазину epicentrk.ua. Його відкриття заплановане на другу половину 2020 року.

В компанії відзначають, що відсоткова ставка за кредитною лінією встановлена на рівні шестимісячної ставки EURIBOR плюс маржа. Страхове покриття за кредитною лінією здійснюватиметься голландською державною гарантією, виданою експортною кредитною агенцією Atradius Dutch State Business N.V.

«Продовження співробітництва з нашим довгостроковим партнером Reiffeisen Bank International та початок співпраці з Atradius Dutch State Business N.V. є значним досягненням в розширенні міжнародних фінансово-економічних зв’язків Епіцентр К. В черговий раз наші міжнародні партнери підтверджують надійність Епіцентр К як позичальника, з яким співпрацюють найкращі європейські фінансові установи», – прокоментував генеральний директор Епіцентр К Петро Михайлишин.

Довідка. Епіцентр К — лідер на українському ринку роздрібної торгівлі сегменту товарів для будівництва та ремонту з повністю вітчизняними інвестиціями, який налічує 59 діючих торговельних центрів у різних регіонах України, починаючи від столиці, закінчуючи райцентрами. В торгових центрах мережі, сумарна торгова площа яких перевищує 1,5 млн кв. м, представлено більше 550 000 найменувань товарів від більш ніж 5500 постачальників.

Читайте також –

Товари, які найчастіше купують в інтернет-магазині Епіцентр К під час карантину

Про автора