У ТРЦ Cosmo Multimall відкрився новий магазин гаджетів Цитрус

У ТРЦ Cosmo Multimall відкрився новий магазин гаджетів Цитрус

05.12.2023 12:05
  871
Дарія Осіїк

Магазин Цитрус площею 294 кв. м почав працювати у ТРЦ Cosmo Multimall 1 грудня.

В новому магазині Цитрус на клієнтів чекає великий вибір техніки та гаджетів від провідних світових брендів: смартфони, ноутбуки, дрібна побутова техніка та розширена зона з телевізорами. 

Нагадаємо, що в ТРЦ Cosmo Multimall електроніка та побутова техніка також представлена у магазинах Фокстрот, Yabluka, Телемарт, Техно-їжак, Mobis та Mobi like.

Нещодавно у ТРЦ Cosmo Multimall також запрацювали магазин вітамінів та харчових добавок Biotus, зоомагазин Еліт З00 та  магазин дитячих товарів White White.

Довідка. ТРЦ Cosmo Multimall – це оновлений ТРЦ Космополіт, який на своїй території поєднує велику торгову галерею із магазинами відомих світових брендів, таких як House, Cropp, Sinsay, Argo, Colin’s, Intertop, Brocard, Tommy Hilfiger та інших, зону розваг для дітей та дорослих (понад 14 000 кв. м), продуктовий гіпермаркет Ultramarket, а також бізнес-центр, надсучасний IQ Hotel, готель Mercure та найбільший в Україні конгрес-центр загальною площею понад 5000 кв. м.

GBA ТРЦ складає 105 000 кв. м, GLA – 70 000 кв. м. У ТРЦ знаходиться багатозальний кінотеатр Kinoman на 11 залів, парк віртуальних розваг VRtuality, космічний боулінг на 24 доріжки та дитячий парк розваг «Дитяча планета». Об’єкт має зручне розташування поряд з метро Шулявська та понад 30 маршрутів наземного транспорту до нього.

Мережа електроніки та техніки Цитрус має понад 70 магазинів у різних містах України. До кінця 2023 року плануються ще відкриття. Також Цитрус постійно працює над удосконаленням свого інтернет-магазину та мобільного додатку, щоб якомога більше українців мали постійний доступ до якісної та офіційної техніки світових брендів.  


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  55
Усі новини ринку