Мережа Comfy відкриє магазин у столичному ТРЦ Проспект

Мережа Comfy відкриє магазин у столичному ТРЦ Проспект

18.04.2023 10:50
  1377
Дарія Осіїк

Компанія Arricano від початку року впевнено підсилює свої ТРК провідними рітейлерами України. З січня 2023 року підписано 15 нових договорів про відкриття магазинів у торговельних центрах Arricano.

До пулу орендарів увійшли: Megasport, Diverse, Срібний Вік, Giulia, Мармеладний Джек, Famo, Duna, Discounterra, Redi, GLO, Maritel, Quality та інші. 

Довгоочікуваною подією стане відкриття у київському ТРК Проспект магазину Comfy – провідного рітейлера побутової техніки та електроніки в Україні. Компанія добре зарекомендувала себе у ТРЦ РайON, ТРК City Mall та ТРК Сонячна Галерея й вже готує грандіозне відкриття магазину в ТРК Проспект.

“Comfy є беззаперечним лідером ринку побутової техніки та електроніки з високим рівнем лояльності наших відвідувачів, який сформувався завдяки широкому асортименту домашніх ґаджетів, омніканальному досвіду покупки та репутації соціально відповідальної компанії. Бренд є партнером Arricano вже понад 13 років та має власні представництва у трьох наших ТРК. Ми підтримуємо соціально відповідальні компанії, що мають спільні з Arricano цінності, nта, звісно, сприяємо успішному запуску нових магазинів. Comfy вже підписала договір про оренду й наразі готується до урочистого відкриття у четвертому торговельному центрі компанії – ТРК Проспект”, – зауважив директор департаменту торговельних площ Arricano Денис Корнута.

Магазин Comfy розташується на другому поверсі торговельного центру на площі 1290 кв. м. Тож на новій локації представить найширшу товарну матрицю: від великої побутової техніки до популярних смартфонів та ігрових консолей. Простора торговельна площа в ТРК Проспект, зрозуміле розташування товарів, зручна навігація всередині магазину, високі стандарти обслуговування, а також наявність бренд-зон зроблять процес вибору та покупки техніки легким і комфортним.

Новий магазин Comfy відкриється у ТРК Проспект вже у червні цього року.

Більше новин – на сайті та у фейсбуці Arricano.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку