Головна > Досвід > HR > Директором з продажу COLIN’S Україна призначений Джем Караджа
Директором з продажу COLIN’S Україна призначений Джем Караджа

Директором з продажу COLIN’S Україна призначений Джем Караджа

Нова хвиля розвитку: в COLIN’S Україна відбулася зміна топ-менеджменту, розширення мережі та посилення онлайн продажів

Читати російською

Як повідомила RAU прес-служба компанії, Джем Караджа має вдалий досвід роботи на керівних посадах в компаніях Metro Cash&Carry у Східній Європі, та Carrefour S.A. – французькій  багатонаціональній корпорації, що спеціалізується на роздрібній торгівлі.

Позитивні зміни відбулись і в розвитку офлайн-мережі рітейлера. Так, 1 лютого відкрито новий торгівельний об’єкт у київському ТРЦ Blockbuster Mall: Новий двоповерховий магазин з площею понад 800 кв. м став 67-м для COLIN’S в Україні.

До кінця лютого відбудеться ще одного магазину у ТРЦ Victoria Gardens у Львові. А у березні очікується відкриття оновленого магазину COLIN’S з покращеною локацією та сучасним дизайном у ТРЦ MegaMall, що у Вінниці. Відкриття нових магазинів відбувається згідно стратегічного плану бренду в Україні.

Крім того, турецький рітейлер працює над посиленням онлайн-продажів. Інтернет-магазин colins.ua, що працює з лютого минулого року, вийшов на перевиконання плану більш ніж на 100% за перші місяці роботи, які прийшлись на час першого локдауну. До кінця минулого року онлайн-продажі демонстрували відмінні показники. Окрім фірмового інтернет-магазину одяг COLIN’S також предствлений на маркетплейсах Modna Kasta, Rozetka, LeBoutique та Intertop і найближчим часом планує розширити партнерство з найбільшими гравцями e-commerce в Україні.

Довідка. COLIN’S – міжнародний бренд чоловічого та жіночого одягу, що представлений у 42-х країнах світу.  

Читайте також – 

Магазин COLIN’S поповнить tenant-mix львівського ТРЦ Victoria Gardens

Про автора