ОсьЦе так подія: Цитрус відкрив 70-й магазин

ОсьЦе так подія: Цитрус відкрив 70-й магазин

29.09.2023 09:45
  1097
rau

28 вересня 2023 року Цитрус поповнилася 70-м магазином мережі. Це сталося в Києві у ТРЦ Проспект, який розташований за адресою вул. Гната Хоткевича, 1 В. 

Ця подія стала ще одним свідченням постійного зростання та розширення мережі, яку рітейлер активно демонструє протягом останнього року. Не дивлячись на мільйонні втрати на початку 2022 року через знищенні та втрачені магазини, Цитрус вистояв та повернувся на шлях розвитку. За цей період компанія виявила себе надійним партнером для сотень тисяч своїх клієнтів: попри всі складнощі продовжувала привозити не тільки популярну, а й найбільш необхідну техніку, працювала в умовах блекаутів та швидко відновлювала роботу магазинів у різних містах України, щоб якомога більше українців мали доступ до якісних та потрібних гаджетів. 

“Адаптуючись до нових умов, ми намагалися не тільки зберегти свій бізнес, а й надати нашим клієнтам максимум підтримки. Повернути їх до відчуття стабільності хоча б у питанні постійного доступу до необхідної техніки. Ми перебудували всі процеси так, щоб швидко реагувати на потреби українців. Щоб, коли виникала необхідність у купівлі нового гаджета, – будь-то смартфон чи екофлоу – у них була впевненість, що це точно буде в Цитрус”, – розказав СЕО компанії Цитрус Вадим Лисюк. 

Окрім відновлень існуючих магазинів, рітейлер взяв чіткий курс на відкриття нових. За останній рік їх налічується вже десять по всій Україні: Київ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Харків, Житомир та Одеса. Найбільше запам’яталися відкриття у Львові та Івано-Франківську.

У львівському ТРЦ Forum минулої весни запрацював унікальний за своїм дизайном магазин. Оформляючи його, рітейлер поєднав сучасність з українськими традиціями. Торгова точка прикрашена традиційними орнаментами, а прикасова зона нагадує поле – декорована колоссям золотої пшениці та екранами з зображенням блакитного неба. 

В Івано-Франківську також є своя вишукана родзинка – великий авторський малюнок, який поєднує в собі важливі для кожного українця символи – величного митця, на честь якого було назване місто, калину, ластівку, бавовну, колосся пшениці. Дизайн самого магазина – це поєднання української історії, історії міста та яскравої самобутності Цитрус.

Цікавим експериментом стало відкриття мініформатного магазина в Одесі, його площа складає всього 68 кв. м. У мережі таких всього два, інший знаходиться у Білій Церкві. 

Також 28 вересня в Києві та Одеса відкрилися два оновлених магазини з найбільшими в мережі зонами великої побутової техніки. Київський має площу 1500 кв. м, а одеський – 1200 кв. м. Цитрус не просто змінює свій формат, а й впевнено займає долю ринку побутової техніки.

“Відкриття 70-го магазина – велика подія для всієї нашої команди. Ми багато та плідно працювали над тим, щоб повернутися до звичного нам темпу розвитку, а зараз навіть перевищили його. Ми вдячні клієнтам за довіру та будемо продовжувати робити все можливе, щоб ставати ще кращими, ще доступнішими для кожного”, – заявив операційний директор Цитрус Вадим Танченко. 

У новому київському магазині в ТРЦ Проспект за адресою вул. Гната Хоткевича, 1 В на клієнтів, як завжди, чекає великий вибір техніки та гаджетів від провідних світових брендів: смартфони, ноутбуки, дрібна побутова техніка та розширена зона з телевізорами. 

З нагоди відкриття 70-го магазина та двох великих магазинів з побутовою технікою в Києві та Одесі з 28 вересня по 2 жовтня в них діятимуть знижки до 60%. Приходьте на вигідний шопінг у Цитрус! 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку