У перші тижні війни комапанія терміново підписала контракти з трьома країнами присутності Ашан для імпорту товарів, яких на даний момент неможливо закупити в Україні. Це – Польща, Румунія та Угорщина.
Європейські та українські команди Ашан працюють разом, ведуть перемовини із європейськими постачальниками, аби ті виготовили продукцію збільшеними об‘ємами, щоб покрити потреби України.
В Ашан Україна уже з‘явилися імпортні товари швидкого приготування, крупи, макарони, вівсяні пластівці, гігієнічні засоби з Польщі. У магазинах мережі також можна купити рис, борошно, макаронні вироби та товари для тварин з Румунії.
Минулого тижня отримали перші товари з Угорщини, зокрема, дріжджі, що так важливо напередодні Великодня, та засоби гігієни. На полицях магазинів вже є паштети та м‘ясні консерви з Чехії.
Очікують на поставку м‘ясних та рибних консервів з інших країн Європи. Потреба у цих товарах зараз одна із найбільших. Вона не покрита ані для населення, ані для військових. Нині компанія оформляє необхідну документацію і найближчим часом завезе велику партію консерв із ЄС.
Всі імпортні товари в магазинах будуть позначені табличками із написами “Імпортовано для покупців Ашан Україна”. Вони будуть без спеціального маркування, що наразі дозволяє постанова Кабінету міністрів України №234 “Про заходи щодо забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів” від 9 березня 2022 року.
“Головна мета Ашан Україна, – наголошують у компанії, – продовжувати закуповувати продукцію у локальних виробників. Але так як на даний момент не всі підприємства працюють, відповідно, не всі потреби населення покриті, компанією було прийняте рішення – імпортувати, те чого немає в Україні. Як тільки українські підприємства відновлять роботу, Ашан знову надаватиме пріоритет місцевим виробникам. Наше завдання незмінне – пропонувати клієнту якісні товари за доступними цінами”.
Читайте також –
Продовольча НЕ безпека: cкільки протримається український фуд-рітейл в умовах війни