Ашан відстояв у суді свої землі в Одесі

Ашан відстояв у суді свої землі в Одесі

06.10.2021 12:10
  1394
Костянтин Симоненко

5 жовтня 2021 року Велика Палата Верховного Суду залишила у власності компаній Ашан Рітейл та CEETRUS Ukraine земельні ділянки в Одеській області. Судді визнала недійсними договори, які Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) незаконно підписало ще у 2019 році.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили RAU у прес-службі українського рітейлера, генеральний директор групи компаній Ашан Україна Вікторія Луценко назвала це рішення зеленим світлом для європейських інвесторів.

Нагадаємо, український рітейлер французького походження більш ніж за 200 млн грн купив під Одесою три земельні ділянки під будівництво торгового центру. У березні 2019 року на земельні ділянки наклали арешт за справою, до якої Ашан не має жодного відношення, і передали в управління АРМА. Невдовзі державне агентство без згоди Ашан продало ці земельні ділянки маловідомій компанії “Пелучо”, за ціною менше 5% від ринкової вартості.

Зокрема Вікторія Луценко, коментуючи рішення суду, зазначила: “Ми вітаємо рішення Верховного суду у справі Ашан. Вважаємо його справедливим і таким, що підтверджує можливість захисту інвестицій в Україні не лише для Ашан, а й для інших міжнародних інвесторів. Тепер ми готові надолужувати втрачений час і активно розвиватися в Україні. Висловлюємо вдячність Офісу президента України, Міністерству юстиції України, ТСК Верховної ради з питань захисту прав інвесторів, посольству Франції в Україні”.

Після рішення суду компанії Ашан Рітейл Україна та CEETRUS планують якомога швидше закрити всі формальності, зняти арешти. Також у компаніях чекають на аналогічні рішення в інших двох справах. Два роки проект був у підвішеному стані, тому зараз компанії вивчають можливості ринку в нових умовах.

Читайте також –

Поганий сигнал інвесторам: Ашан втратив землю в Одеській області


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку