Мережа Алло відкрила найбільший в Україні магазин екосистеми Mi Home (+фото)

Мережа Алло відкрила найбільший в Україні магазин екосистеми Mi Home (+фото)

03.02.2021 05:00
  1696
Дарія Осіїк

Smart Home від Алло – найбільший в Україні магазин товарів, що підключаються до екосистеми Mi Home для швидкого й зручного управління пристроями розумного будинку.

Читати російською

Smart Home знаходиться в Києві, в ТРЦ Retroville, за адресою: проспект Правди, 47. Але цей магазин площею – близько 500 кв. м – нагадує справжній будинок. В ньому представлений великий асортимент товарів від китайських брендів Xiaomi, Viomi, Yeelight, Roborock, Soocas, Deerma, Smartmi, Dr. Bei , а простір торговельної точки нагадує справжню оселю з повноцінною інфраструктурою, де можна знайти все: від часничниці та зубних щіток до тренажерів, колясок і навіть дрифт-картів.

Кожну зону Smart Home – нового формату магазинів від мережі Алло – укомплектовано відповідною технікою та гаджетами, які можна протестувати прямо на місці, у живому інтер’єрі. Наприклад, тут є кухонний острівець із вбудованою технікою, зокрема фільтрами для води, електрочайниками, холодильниками та іншим приладдям, потрібним для приготування й зберігання здорової їжі.

У зоні чистоти можна влаштувати тест-драйв робота-пилососа. У зоні персонального догляду в повному обсязі представлено продукцію з категорії «краса і здоров’я»: зубні щітки, бритви, дзеркала, фени, стайлери, плойки та багато іншого. Але особливим простором є зона вітальні.

Також тут представлено ТВ-панель від бренду Xiaomi з діагоналлю 98″ – найбільшим в Україні виставковим зразком, який можна придбати. Крім цього, є зони спорту, дитячих товарів, інструментів, зоотоварів і безліч іншої продукції з категорії «smart».

«Мета Smart Home – продемонструвати доступність технологій для кожного. Оскільки левова частка часу минає в стінах будинку, ми вирішили показати на реальному прикладі, наскільки легшим і приємнішим може стати життя за допомогою сучасних технологій. Так з’явився концепт – будинок в магазині. Подібні шоу-руми вже набули неабиякої популярності у світі. Перший український флагман знаходиться в Києві, але вже найближчим часом ми плануємо відкрити Smart Home і в інших містах України», – говорить директор з розвитку та форматів мережі Алло Микола Астапов.

Довідка. АЛЛО – це сучасний інтернет-магазин для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, та тих, хто бажає жити комфортно. Найбільший ритейлер смартфонів і гаджетів, товарів для дому та відпочинку, експерт з товарів для керування пристроями розумного будинку і зручною доставкою замовлень на пошту, додому і до магазинів у 142 містах України.
Allo.ua – тицяй що хочеш!

Читайте також –

Олександр Пащенко, АЛЛО: Гібридні війни або як використати кризу для поліпшення клієнтського досвіду


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку