Головна > Новини > Новини партнерів > “Алло, ми працюємо!”: Мережа магазинів Алло повідомляє про роботу своїх магазинів під час карантину
“Алло, ми працюємо!”: Мережа магазинів Алло повідомляє про роботу своїх магазинів під час карантину

“Алло, ми працюємо!”: Мережа магазинів Алло повідомляє про роботу своїх магазинів під час карантину

Більше 290 з 340 магазинів мережі Алло продовжують роботу в стандартному режимі, вживаючи всіх необхідних заходів захисту клієнтів і співробітників.

Цей текст доступний також російською мовою

“Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р. засоби зв’язку віднесені до стратегічних продуктів, нарівні з продуктами харчування, засобами гігієни та медикаментами. Розуміючи всю відповідальність, а також важливість дотримання вимог і норм, відповідних до санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні, підтверджуємо готовність підтримувати наших клієнтів під час карантину та після нього, якщо буде потрібно”, – повідомила компанія.

Більше 290 з 340 магазинів мережі продовжують роботу в стандартному режимі, вживаючи всіх необхідних заходів захисту клієнтів і співробітників. Продавці в магазинах оснащені захисними масками та рукавичками. У всіх торгових точках є санітайзери, якими можуть скористатися відвідувачі для обробки рук і гаджетів.

Інтернет-магазин і маркетплейс allo.ua працює як зазвичай у цілодобовому режимі. Підключені додаткові сили співробітників ІТ, щоб витримати збільшене навантаження відвідувачів під час карантину. Для зручності користувачів рекомендуємо використовувати застосунок Алло (тиць ios, android).

Довідка. Группа компаний Алло была основана в 1998 году, а сейчас является лидером украинского рынка персональной электроники и смартфонов с долей порядка 30%. Группа объединяет обширную розничную сеть, маркетплейс allo.ua, дистрибьюторскую компанию Цифротех. Розничная сеть компании представлена во всех регионах Украины. Географическое покрытие Алло охватывает 140 городов страны. Помимо магазинов под брендом Алло компания управляет официальными точками Mi Store в Украине, а также некоторыми торговыми объектами мобильных операторов Киевстар, Vodafone и Lifecell.

Про автора