Триповерховий ТРЦ Нивки відкриється в Києві 10 листопада

Триповерховий ТРЦ Нивки відкриється в Києві 10 листопада

07.11.2018 08:10
  3660
Микола Маранчак

Якірними орендарями ТРЦ Нивки, що зводиться на Вул. Салютна, 3, стануть продуктовий супермаркет МегаМаркет і 4-зальний кінотеатр.

ТРЦ Нивки почне свою роботу 10 листопада на території колишнього кінотеатру Нивки поруч з Експоцентром і ринком”Нивки”. Загальна площа торгово-розважального центру складе 19 129 кв. м.

Мінус 1-й поверх об’єкта займуть магазини побутової техніки, одягу, взуття, а також орендарі сфери послуг. На першому поверсі розташується супермаркет МегаМаркет, а також кілька кафе, аптека Біла Ромашка і торгові острівці, на другому – 4-зальний кінотеатр Батерфляй на 180 місць. Третій рівень торгово-розважального центру призначений для паркінгу.

Про будівництво нового ТРЦ на місці непрацюючого кінотеатру “Нивки” було оголошено в 2016 році. Сам кінотеатр був споруджений в 1969 році за типовим проектом для спальних масивів. Знести будівлю КМДА запропонували інвесторам в 2009-му і лише через декілька років новий власник приступив до реалізації.

Відзначимо, що об’єкт належить Віктору Юшковському – власнику як супермаркету МегаМаркет, так і мережі кінотеатрів Батерфляй, заявлених якірними орендарями ТРЦ Нивки. Після розділення бізнесу в 2017 році з партнером Олегом Вишняковим, Віктору Юшковському дісталися у власність ТРЦ Термінал в Броварах, аутлет-центр Мануфактура, будівлі Мегамаркетів на вулицях Горького, Сурікова і на четвертому кілометрі Одеської траси. Також бізнесмен контролює роботу продовольчої мережі МегаМаркет і кінотеатрів Батерфляй. Незважаючи на зменшення торгової власності, в 2017 році бізнесмен увійшов в “Топ-100 найбагатших рітейлерів і девелоперів України”.

Читайте також –

Третя черга столичного ТРЦ Sky Mall відкриється до 2021 року


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  30
Усі новини ринку