Головна > Новини > Новини компаній > Alef Estate побудує в Дніпрі багатофункціональний Ermolaev Center
Alef Estate побудує в Дніпрі багатофункціональний Ermolaev Center

Alef Estate побудує в Дніпрі багатофункціональний Ermolaev Center

Підконтрольна Вадиму Єрмолаєву девелоперська компанія Alef Estate розпочне будівництво МФК Ermolaev Center в кінці 2020 року. В комплексі передбачені торгово-офісна і житлова частини, а також багаторівневий паркінг і зони відпочинку.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба Alef-Estate, Ermolaev Center розташується неподалік від Катеринославського бульвару, і стане наступним кроком у планомірному перетворенні цієї частини міста в соціально активний простір. МФК складатиметься з трьох будівель загальною площею понад 32 000 кв. м, які об’єднають торгово-офісну і житлову складові.

У стилобатній частині Ermolaev Center розміститься автоматизований багаторівневий паркінг загальною площею майже 3500 кв. м. Також проектом передбачається створення експлуатованих дахів, великого озелененого простору загального користування і внутрішньої частини кварталу із зонами відпочинку.

«В процесі будівництва комплексу буде реконструйовано цілий квартал, який зараз знаходиться в стані занепаду – квартал, обмежений вулицями Шевченка, Південної, Паторжинського і Гоголя. Перевтілення ділянки буде підпорядковане комплексному баченню і єдиній концепції: окрім МФК Ermolaev Center на ньому розміститься ще один висотний об’єкт. Разом вони утворять новий центр комерції та відпочинку в місті», – уточнили в прес-службі Alef Estate.

В компанії також відзначили, що зведення Ermolaev Center розпочнеться вже в грудні поточного року, а закінчити реалізацію проекту планують в 2024 році.

Довідка. Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів з будівництва, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Входить в корпорацію Алеф, інвестором якої виступає Вадим Єрмолаєв. Серед проектів Alef-Estate такі знакові для Дніпра об’єкти, як Катеринославський бульвар, ТРК МОСТ-сіті, МФК Cascade Plaza, ДЦ Призма, ТДЦ Босфор та інші.

Читайте також –

Фуд-корт, продмаг і оглядовий майданчик: яким буде Центральний гастроном у Києві

Про автора