Новини fashion-ритейлу: Inditex, Adidas, Skechers, H&M та інші

Новини fashion-ритейлу: Inditex, Adidas, Skechers, H&M та інші

03.04.2024 08:45
  733
Валерія Байда

На мапі України навесні з’явилися нові та оновлені магазини – Sezon, Famo, Stimma та інші, іспанський ритейлер Inditex збільшив прибуток, а H&M планує не тільки відкриття, а й закриття 100 магазинів по світу та інші новини сегмента fashion.

Флагманський магазин Аdidas у столиці 

Компанія Аdidas відкрила новий флагманський магазин у Києві у ТРЦ Respublika Park. Це перша точка бренду в Україні в новій концепції дизайну, яка має загальну площу понад 500 кв. м.

Новий магазин Sezon в ТРЦ Hollywood mall 

В кінці березня в чернігівському ТРЦ Hollywood mall відбулося посилення в сегменті fashion-ритейлу. Відкрився новий взуттєвий магазин Sezon на першому поверсі ТРЦ.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ТРЦ «Голлівуд» (@hollywood_chernihiv)

Adidas звітує про збитки вперше за 30 років 

Вперше за 30 років Adidas зазнав збитків. Про це йдеться у звіті компанії за підсумками року, повідомляє  Liga.net з посиланням на Reuters. Продажі компанії знизилися у Північній Америці на 21% у четвертому кварталі та на 16% за рік. Компанія очікує, що у 2024 році продажі впадуть приблизно на 5%. До того ж, є затримки постачань на два-три тижні через кризу в Червоному морі, і головний фінансовий директор Харм Олмейєр заявляє, що в разі продовження збоїв, це може вплинути на оборотний капітал кампанії. 

Проте, як прогнозують в Adidas, продажі в Китаї зростатимуть у 2024 році двозначними темпами після підйому на 8% роком раніше.

Оновлений магазин Famo в ТРЦ Hollywood mall 

На початку березня своїх відвідувачів в оновленому форматі  зустрів магазин Famo в чернігівському ТРЦ Hollywood mall на першому поверсі. Бренд пропонує розширений асортимент та нову весняну колекцію. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ТРЦ «Голлівуд» (@hollywood_chernihiv)

H&M планує не тільки відкриття, а й закриття магазинів 

У 2024 році H&M Group планує відкрити близько 100 нових магазинів і закрити приблизно 160. Про це повідомляє TradeMaster.  Також в планах компанії відремонтувати близько 250 магазинів, включаючи ті, що знаходяться у Нью-Йорку, Лондоні, Берліні та Стокгольмі. Ще шведський ритейлер планує відкрити свій перший магазин у Бразилії у 2025 році. В H&M наголошують на важливості фізичних магазинів, де можна приміряти одежу та й вони служать центрами доставки, самовивезення та повернення товарів. 

Новий магазин українського бренду  Stimma в ТРЦ Lavina Mall

Український бренд жіночого одягу Stimma, який має власне виробництво та 24 точки по Україні продовжує розширюватися. На початку березня нова точка відкрилася в столичному ТРЦ Lavina Mall. Нагадаємо, бренд було засновано в 2010 році. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Lavina Mall (@lavinamall.ua)

Перший в Івано-Франківську магазин Skechers

Наприкінці березня в ТРЦ Veles відкрився перший в Івано-Франківську магазин американського бренду Skechers, в якому представлене технологічне взуття для чоловіків, жінок і дітей для різних видів тренувань і занять та на щодень. Бренд відомий своєю технологією Memory Foam, цей матеріал запам’ятовує форму стопи та забезпечує винятковий комфорт. На українському ринку бренд Skechers офіційно представляє компанія Intertop. Також офіційні магазини Skechers працюють у Києві, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернігові й Полтаві. Взуття Skechers можна придбати в офіційних точках Skechers, магазинах Intertop та на сайті intertop.ua.

Зростання прибутку Inditex 

Валовий прибуток іспанського ритейлера  Inditex зріс на 11,9% до 20,8 млрд євро, валової рентабельності — на 57,8%.  Про це пише TradeMaster. Показник EBITDA збільшився на 13,9% до 9,9 млрд євро,  а показник EBIT – на 23,4% до 6,8 млрд євро. Чистий прибуток зріс на 30,3% до 5,4 млрд євро.

До того ж вкладення Inditex у омніканальність сприяли зростанню онлайн-продажів – у 2023 фінансовому році вони збільшилися на 16% до 9,1 млрд євро. Та й збільшення як онлайн, так і в офлайн-каналах продемонстрували бренди на всіх ринках присутності.

І нагадаємо, іспанський ритейлер Inditex з 3 квітня починає відкривати свої магазини в Україні. Планує поступово дійти до відмітки в 50 магазинів. До повномасштабної війни цей показник був 84 точки. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку