Перший в Україні преміальний кінотеатр Multiplex відкриється в київському ЦУМ в III кварталі 2019-го

Перший в Україні преміальний кінотеатр Multiplex відкриється в київському ЦУМ в III кварталі 2019-го

18.01.2019 10:53
  2117
Іван Зайцев

П’ятизальний кінотеатр площею 817 кв. м, розрахований на 100 відвідувачів, працюватиме на 7-му поверсі столичного центрального універмагу.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Про це RAU повідомила прес-служба торгового центру. Як вказується в релізі, ЦУМ продовжує розвиватися не тільки як місце з унікальним для України форматом шопінгу, а й як lifestyle-майданчик для якісного відпочинку та розваг. Спеціально для ЦУМ буде розроблений ексклюзивний і принципово новий для українського ринку формат кінотеатру Multiplex. Гостей чекають нестандартні рішення по дизайну кінозалів, послугам і меню. Загальна площа кінотеатру – 817 кв. м. Унікальність і можливості преміум-кінотеатру перші відвідувачі зможуть оцінити вже в другій половині цього року.

Євген Мамай, генеральний директор ЦУМ Київ, зазначив, що рішення про відкриття кінотеатру преміум-формату в торговому центрі засноване на аналізі потреб і очікувань клієнтів.

Віталій Писаренко, генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex, уточнив: «Навіть таке привабливе з точки зору платоспроможного населення місце, як центр Києва, зараз страждає від нестачі кінотеатрів, і ситуація останнім часом ставала тільки гірше. У центрі Києва немає більш нової та привабливою локації, ніж ЦУМ, тому ми відразу поставили перед собою завдання відкрити кінотеатр там. Це буде преміальний кінотеатр світового рівня, якого ще не було в Україні. У ньому буде п’ять залів і близько ста місць, тільки реклайнери. Ми вкладаємо в цей проект багато своїх ідей і ресурсів. Сподіваюся, він стане улюбленим місцем відпочинку для багатьох. Відкриття плануємо влітку, думаємо поєднати його з однієї з гучних прем’єр».

Довідка. Київський ЦУM (Центральний універмаг) – один з найбільших магазинів столиці, розташований в центрі міста на перетині вулиць Хрещатик і Богдана Хмельницького. Був закритий на реконструкцію у 2012 році і знову відкритий в грудні 2016-го. В результаті реконструкції площі ЦУM збільшилися майже в два рази: загальна – до 45 000 кв. м, торгова – до 23 500 кв. м.

Читайте також –

У пошуках колишньої величі: як київський ЦУМ збирається повернути покупців


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку