В Києві запрацював перший в Європі інтерактивний фуд-корт (+фото)

В Києві запрацював перший в Європі інтерактивний фуд-корт (+фото)

15.05.2023 09:39
  2260
rau

Новий інтерактивний фуд-корт в ТРЦ Lavina є першим в Європі проектом, який поєднує нові технології і креативні рішення в сфері дозвілля та харчування.

Щодня ми чуємо про відкриття в науці, штучний інтелект та автоматизацію процесів в бізнесі, і сфера торгівлі не стоїть осторонь цих процесів. Діджиталізація фуд-корту дозволяє поліпшити комунікацію між відвідувачами та виробниками продукції.

Мультисенсорні столі столи вироблені передовою українською компанією Kodisoft і містять розширений функціонал для ефективної рекламної комунікації і маркетингу. Це було відзначено пальмовою гілкою фіналіста Mapic Awards (міжнародна виставка нерухомості в Канах, Франція) за кращий проект для торгових центрів в номінації «О2О» переходу з онлайну в офлайн, який об’єднує родини і дарує нові враження, що особливо цінно в постепідемічну добу.

Одночасне реагування на 1000+ дотиків це унікальна новація, яку ще не вдалося обійти навіть провідним технологічним брендам. Отже, наразі українці можуть користуватися інноваційним  продуктом і мати доступ до сервісу нового покоління.

Перевага столів в можливості інтеграції товарів і послуг у зручному форматі для споживачів: реклама на столах, кампанії з промоції та прямі продажі. Той, хто слідує в ногу з прогресом, той завжди попереду.

ТРЦ Lavina відомий своєю святковою атмосферою, зручністю сервісів і гостинністю до відвідувачів і партнерів. Менеджментом постійно створюються можливості для позитивних вражень і корисного дозвілля.

Контакти для спільних промо-акцій та співпраці  +38 (093) 661 54 81


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку