Київський ТРЦ Ocean Plaza готується до повного відкриття 11 серпня

Київський ТРЦ Ocean Plaza готується до повного відкриття 11 серпня

05.08.2022 06:01
  6249
Іван Зайцев

Про це йдеться у листі до орендарів столичного ТРЦ, який є у розпорядженні редакції Асоціації рітейлерів України.

У листі повідомляється, що з 11 серпня 2022 року ТРЦ Ocean Plaza відновлює роботу. А також міститься прохання про підготовку приміщень для відкриття у зазначену дату. Про інші деталі буде повідомлено окремо.

Цю інформацію RAU підтвердили три джерела на ринку, а ще один повідомив, що структура власників ТРЦ Ocean Plaza, який належав, в тому числі сім’ї друга президента країни-терориста Аркадію Ротенбергу зазнала змін. І зараз власники Ocean Plaza ніяк не пов’язані з росієї. На даний час немає можливості перевірити ці дані, і чи надав Антимонопольний комітет України згоду на цю угоду.

З початком повномасштабної агресії ТРЦ Ocean Plaza був повністю зачинений. Але через декий час роботу поновив гіпермаркет Ашан, розташований на нульовому поверсі торговельного центру – всі інші поверхи простоюють вже понад п’ять місяців. Згодом до нього приєдналися ще декілька орендарів, об’єкти яких також були розташовані на цьому поверсі, серед яких – магазин техніки та електроніки Алло Max і мережа товарів для тварин MasterZoo. Серед інших, працювали й декілька островків.

Контрольний пакет у ТРЦ ще кілька років тому офіційно належав російським власникам — сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, олігарха та друга Володимира путіна. ТРЦ Ocean Plaza, загальна площа якого становить 165 000 кв. м, відкрився у грудні 2012 року. Він належав російській групі ТПС «Нерухомість», яку заснували Олександр Скоробогатько, Олександр Пономаренко та Аркадій Ротенберг. ТПС купила Ocean Plaza наприкінці 2012 року, заплативши компанії UDP Василя Хмельницького та Андрія Іванова, KAN Development Ігоря Ніконова та структурам бізнесмена Степана Черновецького $270 млн.

Читайте також –

Нетихий океан: в столичному ТРЦ Ocean Plaza закрилися гіпермаркет Ашан та інші магазини


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку