Головна > Новини > Новини компаній > Іспанська група Inditex (бренди ZARA, Bershka, Stradivarius та інші) закриє до 1200 магазинів по всьому світу
Іспанська група Inditex (бренди ZARA, Bershka, Stradivarius та інші) закриє до 1200 магазинів по всьому світу

Іспанська група Inditex (бренди ZARA, Bershka, Stradivarius та інші) закриє до 1200 магазинів по всьому світу

Один з найбільших в світі рітейлерів одягу – іспанська компанія Inditex – планує закрити до 1200 магазинів в Європі і Азії, повідомляє The Guardian.

Цей матеріал доступний російською мовою

Inditex, яка володіє брендами Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Uterque, Oysho і Massimo Dutti, має намір реалізувати ці плани за півтора року. Як повідомляється на порталі LigaБізнес, реорганізація бізнесу передбачає скорочення числа точок продажів з 7412 до 6700 і 6900, але при цьому відкриються 450 нових магазинів.

Inditex сильно постраждав через пандемію коронавіруса. В період з 1 лютого по 30 квітня, продажі рітейлера впали на 44% – до 3,3 млрд євро.

За даними компанії, чистий збиток за квартал склав 409 млн євро. Майже чверть магазинів залишалися закритими до 8 червня. При цьому, Inditex зазначає, що зростання продажів в інтернеті трохи компенсувало ситуацію – за перший квартал онлайн-продажі зросли на 50% і на 95% в квітні. У вересні 2019 року Zara відкрила онлайн-магазин в Україні.

Inditex Group – іспанська група компаній, заснована в 1963 році. Працює під брендами Zara, Zara Home, Zara Kids, Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius і Uterque. В Україну вийшла в 2008 році.

Джерело: Liga.net

Читайте також –

Одягаючи світ: правила життя та бізнесу засновника бренду ZARA

Про автора