H&M повертається: 9 листопада шведський рітейлер відновлює роботу своїх магазинів в київських ТРЦ

H&M повертається: 9 листопада шведський рітейлер відновлює роботу своїх магазинів в київських ТРЦ

08.11.2023 01:28
  1254
Дарія Осіїк

9 листопада рітейлер H&M вперше після початку повномасштабної війни відкриє свої магазини в Україні, повідомили Forbes Ukraine у компанії. Першими відновлять роботу магазини у столичних ТРЦ Lavina Mall та Respublika Park.

«Так, можемо підтвердити, що завтра ми відкриваємо магазини H&M в Lavina Mall та Respublika Park», – прокоментували у H&M. Детальну інформацію щодо подальшого відновлення роботи в Україні рітейлер пообіцяв надати 9 листопада.

У компанії Mandarin Plaza, керуючій столичного ТРЦ Lavina Mall, повідомили, що у магазині площею майже 3000 кв. м можна буде придбати весь асортимент товарів H&M — одяг, аксесуари та товари для дому H&M Home. Також нову колекцію доповнить одяг, який був у магазинах під час закриття.

Нагадаємо, що у 2022 році H&M мала намір запустити в Україні інтернет-магазин. У вересні компанія повідомила Forbes, що її магазини в Україні залишаються закритими до подальшого повідомлення, рітейлер продовжує виплату зарплат своїм українським працівникам.

Вже у жовтні стало відомо, що магазини H&M повернуться до роботи в Україні наприкінці листопада – початку грудня, повідомили NV Бізнес три джерела – директори торгових центрів та консультант із комерційної нерухомості. За їхніми даними, мережа готова відкрити шість магазинів, які знаходяться в київських ТРЦ Retroville, Lavina Mall, Respublika Park, Dream Town, River Mall та у львівському Victoria Gardens.

До повномасштабного вторгнення мережа також управляла магазином в Одесі в ТРЦ Riviera та в Харкові в ТРЦ Nikolsky.

Довідка. H&M заснована 1947-го у Швеції. Крім бренда H&M, компанії належать марки COS, Monki, Other Stories, Weekday, ARKET та Afound, а також мережа магазинів товарів для дому H&M Home. В Україні компанія відкрила перший магазин у 2018 році у Києві. За наступні три роки в столиці, Харкові, Одесі та Львові ритейлер відкрив ще близько десятка торговельних точок.

ДжерелоForbes Ukraine


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку