Головна > Економіка > Держава > Fozzy Group виграла суд у податківців на сотні мільйонів гривень
Fozzy Group виграла суд у податківців на сотні мільйонів гривень

Fozzy Group виграла суд у податківців на сотні мільйонів гривень

Шостий апеляційний адмінсуд виніс рішення на користь Fozzy Group в спорі з Державною податковою службою.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як пише портал Liga.net з посиланням на Finbalance, відповідне рішення суду було винесено 15 грудня. Зокрема, суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу державної податкової служби та залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва, якою було задоволено позов компанії Сільпо-Фуд і скасовані податкові повідомлення-рішення від 13 лютого 2020 року.

Суд постановив, що контролюючим органом, всупереч вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, не було доведено і представлено належних доказів про наявність встановлених судами фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо неправомірної поведінки контрагентів і злагодженості дій між ними.

Також колегія суддів вирішила, що скаржник неправомірно використовував інформацію про порушення законодавства.

Тому суд скасував збільшення суми зобов’язання з ПДВ на 126,9 млн грн (у тому числі 84,6 млн грн – за податковим зобов’язанням і 42,3 млн грн штрафних санкцій), скасував сплату податку на прибуток в розмірі 45,5 млн грн (у тому числі 30,3 млн грн за податковим зобов’язанням і 15,2 млн грн штрафу). Також скасовано зменшення суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток в розмірі 242,5 млн грн.

За даними держреєстру, бенефіціаром Сільпо-Фуд виступає Володимир Костельман, співвласник Fozzy Group, в структуру якого входять мережі супермаркетів Сільпо, Fozzy C & C, Фора і інші.

Джерело: Liga.net

Читайте також –

Півзахисник бізнесу: як Metro відбилася від штрафу ДФС на суму 2,3 млрд грн

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *