Головна > Retail Awards > ЕКСПЕРТНА РАДА RDBAwards 2019
ЕКСПЕРТНА РАДА RDBAwards 2019

ЕКСПЕРТНА РАДА RDBAwards 2019

В Експертну раду Retail&Development Business Awards 2019 увійшли власники і топ-менеджери провідних компаній сфер рітейлу, девелопменту та консалтингу.

Read In English

Цей текст доступний також російською мовою

Вже 20 вересня в КВЦ Парковий пройде Третя церемонія нагородження Retail&Development Business Awards 2019, на якій будуть названі і нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту країни. Цього року кращі з кращих нагороджуються у 29 номінаціях, з них 14 нагород отримають рітейлери, 7 – представники e-commerce і 8 – девелопери. Переможців визначать два голосування: Експертної ради і Відкрите голосування учасників ринку. Після чого їх результати будуть підсумовані, і Асоціація рітейлерів України назве переможців.

Експертна рада складається з власників і топ-менеджерів провідних компаній сфер рітейлу, девелопменту та консалтингу.

Робота над формуванням Експертної ради триває. Всі бажаючі можуть подати свою кандидатуру для участі в Експертній раді, написавши лист на електронну пошту i.zaitsev@rau.ua. Після розгляду кандидатури здобувач може бути включений до складу Експертної ради.

Повна методологія проведення конкурсу

Переможці будуть нагороджені Retail & Development Business Awards-2019 20 вересня в КВЦ Парковий (Київ, вул. Паркова дорога, 16). Церемонія пройде з 19.00 до 23: 30 години.

КУПИТИ КВИТОК

Гостей заходу чекає комплексна розважальна програма: церемонія нагородження, банкет, святкова програма і networking

Титульний партнер заходу — мережа студій одягу VOVK.

На думку багатьох експертів, мережа студій одягу VOVK — №1 серед молодих українських брендів одягу за темпами зростання і довіри клієнтів. У 2016 році компанія перемогла в номінації «Національний виробник року одягу для жінок» на конкурсі «Вибір року 2016».

Організатором заходу виступає Асоціація рітейлерів України.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / +38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua

Контактна особа з питань партнерства:

Юлія Кушка / +38 067 223 07 30/ j.kushka@rau.ua

Читайте також

Третя церемонія нагородження кращих рітейлерів і ТРЦ України – Retail & Development Business Awards 2019

Про автора