Дослідження: як українці використовують інструменти Google для здійснення покупок

Дослідження: як українці використовують інструменти Google для здійснення покупок

30.10.2019 04:00
  841
rau

Компанія Ipsos на замовлення Google провела глобальне дослідження поведінки онлайн-покупців, щоб з’ясувати, яким онлайн-сервісам та інструментам віддають перевагу користувачі при пошуку інформації перед покупкою.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили в прес-службі компанії, українці використовують Google для пошуку інформації та рекомендацій частіше, ніж будь-які інші джерела. Так, 77% користувачів шукають в Google інформацію про покупку, яку вони планують зробити в магазині або онлайн, 73% вивчають або шукають новий бренд, 72% цікавляться новинками, 68% заходять в Google, щоб отримати корисні рекомендації, 66% шукають продукт, який десь побачили, і 65% шукають найбільш принятну опцію для своїх потреб.

Більшість українців (78%) відповіли, що саме інформація онлайн спонукала їх зробити покупку; для 40% такої відправною точкою став магазин, а для 22% – традиційні медіа.

За даними дослідження, українські покупці активно використовують смартфон для пошуку і покупок. Так, 69% офлайн-покупців використовували смартфон для пошуку інформації про товар або для здійснення покупки, а 66% онлайн-покупців здійснили покупку за допомогою мобільного телефону за останній тиждень.

Перегляд оглядів продуктів перед покупкою – ще один важливий момент для українців. Так, 74% респондентів читають або дивляться огляди продукції, що їх цікавить, а 37% офлайн-покупців використовували онлайн-огляди перед відвідуванням магазину. При цьому 69% покупців перевіряли онлайн наявність товару в магазині перед візитом.

Вибираючи магазин для здійснення покупок, українці враховують три найголовніших для них фактори: 67% – кажуть про важливість інформації про продукт та наявність фотографії, 66% називають репутацію магазина і 65% – асортимент і різноманітність товару.

Дослідження Ipsos на замовлення Google пройшло в 28 країнах, включаючи Україну, методом онлайн-опитування, яке проводилося серед українців старше 18 років, які щось купували за останній тиждень.

Читайте також –

Дослідження Google: як українці оцінюють покупки онлайн


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку