Борги великої української мережі супермаркетів продали на аукціоні

Борги великої української мережі супермаркетів продали на аукціоні

11.04.2018 10:16
  795
Ukrainian Retail Association

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав фінансовій компанії Інвестор на голландському аукціоні борги п’яти компаній, що входять в холдинг Рітейл Груп (мережі Велика Кишеня і Велмарт).

Як пише Новое Время з посиланням на повідомлення інформагентства Інтерфакс-Україна, борги були продані за 670 млн грн при стартовій ціні 685,3 млн грн.

За даними в системі ProZorro Продажі, в аукціоні взяли участь Фінансова компанія Фінсоле (пропозиція учасника – 150,8 млн грн), Перша інвестиційна компанія з управління нерухомістю (600 млн грн) і Фінансова компанія Інвестор (670 млн грн).

Раніше ФГВФО об’єднав в один лот права вимоги по шести кредитам, наданим компаніям трьома банками: Форум, Київська Русь і Дельта Банк. Активи раніше виставлялися на індивідуальні торги від 9 до 13 разів.

Забезпечення по кредитам включають: центр підготовки товарів с/г призначення площею 24 300 кв. м, земельні ділянки загальною площею 16 га в Бориспільському районі Київської області, а також товари в обороті, які зберігаються в даному центрі і в чотирьох магазинах (дві Велика Кишеня в Києві і одна – в Обухові, а також Велмарт в Дніпрі).

Довідка. Рітейл Груп створена в 2005 році. Станом на 21 березня 2018 року компанія управляла торговими мережами Велмарт (26 гіпермаркетів в 18 містах України і один – в Молдові), ВК Експрес (дев’ять магазинів в Києві), Велика Кишеня (40 супермаркетів в 16 містах України), ВК Select (один магазин преміум-формату в Києві), а також мережею з дев’яти супермаркетів Green Hills Market в Молдові. Засновником і основним акціонером Рітейл Груп виступає бізнесмен Роман Лунін.

Джерело: Новое Время

Читайте також – 

Місце на Бессарабському ринку продали через Prozorro в 4,5 рази дорожче за стартову ціну


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку