Головна > Новини > Відкриття > А я на морі: перший Decathlon за межами столиці відкриється в Одесі
А я на морі: перший Decathlon за межами столиці відкриється в Одесі

А я на морі: перший Decathlon за межами столиці відкриється в Одесі

Французька мережа спортивних товарів Decathlon відкриє магазин площею 3000 кв. м в одеському ТРЦ Riviera. Відкриття заплановане на травень-червень 2021 року.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомила прес-служба спортивного рітейлера. “Ми дуже раді відкрити наш перший магазин в регіонах України. Одеса – ідеальне місце для спорту з чудовою погодою, узбережжям та розвиненим туризмом. Ми знаємо, що нас також очікують в інших регіонах, і ми працюємо над подальшим розвитком магазинів в інших великих містах, переслідуючи свою головну мету – зробити спорт доступним для багатьох”, заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

Площа нового магазину становитиме 3000 кв. м, таким чином він стане найбільшим спортивним магазином на Півдні України. На вибір покупців традиційно будуть представлені товари для фізичної активності, туризму, відпочинку – загалом товари для понад 70-ти видів спорту. 

В магазині планують зробити акцент на шоу-румах та зонах для тестування товарів, на які буде виділено понад 250 кв. м.

Зазначимо, що раніше Decathlon анонсував про ще одне відкриття магазину цьогоріч – у Києві у ТРК Проспект, який стане третім магазином мережі у Києві та першим на Лівому березі Дніпра. Це відкриття заплановано на весну 2021 року.

Довідка. Decathlon Group – спортивний підрозділ французької компанії «Асоціація сім’ї Мюлье», куди входить також мультиформатна мережа продуктових магазинів Auchan, будівельних гіпермаркетів Leroy Merlin і будівельно-девелоперська компанія Nhood (в минулому – Ceetrus). На даний момент у бренду Decathlon більш 1420 магазинів в 46-ти країнах світу.

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в Рітейл Парку Петрівка (пр.Бандери 15 Г), другий – у листопаді 2019 року на Біличах (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.

Читайте також –

Флоран Гійє, Decathlon Ukraine: Відкриємо shop-in-shop в гіпермаркетах Ашан і невеликі магазини в ТРЦ

Про автора
Николай Маранчак

Deputy Editor in Chief RAU

Всі статті від автора