Головна > Економіка > Розвиток > Флоран Гійє, Decathlon Ukraine: Можливо, будемо відкривати невеличкі магазини
Флоран Гійє, Decathlon Ukraine: Можливо, будемо відкривати невеличкі магазини

Флоран Гійє, Decathlon Ukraine: Можливо, будемо відкривати невеличкі магазини

Генеральний директор українського підрозділу французького спортивного бренду Decathlon про перші результати роботи, плани відкриття нових торгівельних точок, і розвиток в регіонах.

Цей матеріал також доступний російською мовою

28-29 березня цього року в Києві в НСК Олімпійський пройшла Третя міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейла та девелопмента Retail&Development Business Expo – 2019. В рамках заходу на стенді консалтингової компанії NAI Ukraine та девелоперського підрозділу CEETRUS Ukraine пройшов публічний діалог, в якому брали участь CEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє, комерційний директор CEETRUS Ukraine Ганна Корягіна та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко. RAU вибрала найважливіше з висловлювань керівника української роздрібної мережі провідного світового виробника спортивного спорядження.

Про майбутні магазини

У Rive Gauche у бренду буде дворівневий магазин. В цей торгово-розважальний центр заходимо, перш за все, тому, що він відкритий компанією CEETRUS. У багатьох країнах співпрацюємо з CEETRUS, і цілком задоволені. Друга причина, чому обрано Rive Gauche, – локація. Густонаселений район на Лівому березі з величезною щільністю забудови – це величезна кількість потенційних клієнтів.

Про вихід у регіони

У найближчі два роки Decathlon планує розвиватися в Києві. Потім будемо заходити до великих міст – Львів, Одеса, Дніпро, можливо, Тернопіль. В кожному регіональному центрі відкриється як мінімум один великий магазин.

Така стратегія реалізувалася в Румунії, де відкрито 25 магазинів: 5 – в Бухаресті, решта – в менших містах.

Про обрані формати

Середньостатистичний формат Decathlon – гіпермаркет спортивних товарів площею 3000 кв. м. Вони можуть з’явитися як у рітейл парках, так і у ТРЦ. Але найважливішим залишається якість, а не кількість торгових точок.

Щоб мати більшу репрезентативність і візуальну доступність у місті, частіше контактувати з клієнтами, можливий розвиток бренду в форматі невеликих магазинів – від 500 до 1000 кв. м, які, швидше за все, розташуються в центрі.

Вони також будуть призначені для того, щоб клієнти могли забирати товари, замовлені онлайн – компанія приділяє значну увагу діджиталізаціі бренду. Мета офлайн-магазинів Decathlon: демонстрація всіх видів спорту на одній локації. При зменшенні торгових площ не можна представити повний асортимент товарів. Тому сьогодні на першому плані – відкриття гіпермаркетів.

Про перші результати роботи

23 березня на відкриття прийшли 6000 осіб – це гарний результат для компанії. Під час івенту перші відвідувачі змогли протестувати товари на зонах усередині і ззовні магазину. На святі були присутні спортивні зірки.

Зараз в Decathlon Ukraine налаштовані дуже оптимістично: спаду продажів після відкриття немає.

Про customer experience

Для бренду якісний клієнтський досвід дуже важливий на всіх рівнях взаємодії – починаючи від тестування продукту, закінчуючи оплатою. У новому магазині з’являться зони, де відвідувачі зможуть отримати бажаний client experience. Зони будуть постійно змінюватися, щоб не виникало звикання, і клієнти кожного разу приходили за новими емоціями.

100% товарів у магазині Decathlon можна випробувати на місці. Усередині розташовані невеликі футбольний та баскетбольний майданчики, спортивний інвентар і обладнання.

Плануємо забезпечити прив’язку client experience до сезону, і надати клієнтам можливість уперше протестувати різні виду спорту. Наприклад, вони зможуть отримати урок верхової їзди (звісно, не всередині магазину). Кожні два тижні компанія будемо проводити спортивні івенти.

Джерело: NAI Ukraine

Читайте також –

Запуск інтернет-магазину Decathlon.ua і розширення виробництва в Україні: топ-менеджмент бренду розповів про плани з розвитку

Про автора