Цитрус спростовує входження Геннадія Корбана до складу співвласників мережі

Цитрус спростовує входження Геннадія Корбана до складу співвласників мережі

02.03.2021 10:30
  988
rau

Представники компанії Цитрус спростували інформацію про покупку 50% частки компанії бізнесменом Геннадієм Корбаном.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як заявила RAU прес-служба мережі Цитрус, компанія ЗТ-ІНВЕСТ не є учасником операційної діяльності Цитрус і не має ніякого відношення до оборотних і матеріальних засобів. “Частина другорядних торгових марок дійсно знаходиться у власності ЗТ-ІНВЕСТ. Але це не впливає на операційну діяльність компанії”, – йдеться у повідомленні рітейлера.

Про те, що скандально відомий дніпровський бізнесмен Геннадій Корбан купив 50% ТОВ “ЗТ Інвест” повідомила 1 березня низка ЗМІ з посиланням на дані бази Opendatabot. В системі відзначено, що з 25 лютого 2021 року співвласниками ТОВ вказані Григорій Топал і Геннадій Корбан, до якого відійшли 50% компанії, що раніше належали співзасновнику мережі Цитрус Дмитру Зінченку.

Також представники Цитрус відзначили, що процедура придбання частки в ЗТ-ІНВЕСТ пройшла таємно, в порушення законних процедур. З цього приводу компанія вже звернулася в правоохоронні органи – відповідну заяву подано 2 березня 2021 року.

Нагадаємо, мережа гаджетів і електроніки Цитрус виявилася втягнутою в корпоративний конфлікт в середині минулого року. Тоді співзасновник компанії Дмитро Зінченко звинуватив свого партнера Григорія Топала в спробі рейдерського захоплення підприємства, недопуску на робоче місце, відключенні корпоративного телефону та інших порушеннях. Думки про причини конфлікту різняться. За даними деяких співробітників, на які посилається AIN.ua, проблеми в Цитрус між засновниками почалися навесні 2020 року. У хід йшла прослушка, стеження і т.д. Через корпоративну війну, як пише видання, з компанії пішло кілька співробітників.

Згідно з іншою версією конфлікти між засновниками існували давно, але причиною останніх подій могло стати призначення на посаду CEO Цитрус нового керівника. Нібито сварка між Зінченком і Топалом сталася через неузгодження функцій нового керівника. Кілька різних джерел повідомили AIN.UA, що реакція Зінченко на нове призначення була непослідовною та імпульсивною.

Читайте також –

Співзасновник мережі Цитрус заявив про спробу рейдерського захоплення – ЗМІ


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку