
У Сільпо запустили послугу розстрочки на касах самообслуговування


Зараз все більше компаній шукають нові способи оптимізації бізнес-процесів. Однією з таких інновацій є програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО). Незважаючи на чинні законодавчі обмеження щодо використання пРРО для продажу палива, великі мережі автозаправних станцій знаходять способи впровадження цієї технології там, де це дозволено. Як це зробити розповідає директор ПП “Маршал-1” Юрій Дідок.
Ми почали використовувати пРРО в наших магазинах та кафе при автозаправних комплексах (АЗК), де це не суперечить законодавству. Причини, що спонукали нас до впровадження цієї технології, були вагомими:
Процес впровадження зайняв всього півтора місяці, за цей час також отримали необхідні ліцензії на нові каси для продажу алкоголю та тютюну. Тестування не зайняло багато часу, вже на початкових етапах було зрозуміло, що сервіс відповідає нашим вимогам і здатен забезпечити високі показники стабільності роботи.
Ми переконані, що можливість використання пРРО на паливних касах мала б позитивний вплив на наш бізнес, сприяла б підвищенню ефективності роботи і зниженню витрат. Однак, це потребує вирішення ряду законодавчих питань. Важливим аспектом також є технічна готовність провайдерів пРРО, через необхідність інтеграції з системами обліку пального.
Ми готові впроваджувати пРРО на більшій кількості АЗС, як тільки законодавство дозволить це, і технологічні рішення будуть доопрацьовані під паливні каси. Український ритейл потребує нових підходів, і ми готові бути на передовій цих змін.