Головна > Новини > Звіти > Гарний початок: в I кварталі 2019 року АТБ збільшив оборот на 22% – до 28,3 млрд грн
Гарний початок: в I кварталі 2019 року АТБ збільшив оборот на 22% – до 28,3 млрд грн

Гарний початок: в I кварталі 2019 року АТБ збільшив оборот на 22% – до 28,3 млрд грн

Також зросла сума середнього чека, і – як наслідок – суми сплачених податків. У січні-березні цього року оборот мережі склав 28,3 млрд грн (c ПДВ), що на 22% більше, ніж в першому кварталі минулого року.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Таким чином, темпи зростання обороту мережі АТБ рік до року зберігається на тому ж рівні. Зростання товарообігу забезпечило відкриття нових магазинів (зараз їх вже 1015 по всій країні). А також експериментальне оновлення формату магазину АТБ та впровадження сучасних маркетингових технологій.

Примітно, що в загальному обороті мережі збільшується частка товарів середнього цінового сегмента. Гендиректор корпорації АТБ Борис Марков відзначає, що покупці стали більш обачними й економними при виборі товару, але дуже прискіпливими щодо його якості. Тому в корпорації очікують загального зростання продажів в 2019 році на рівні 19%.

Тенденцію зростання підтверджує як збільшення суми середнього чека (на 13%), так і загальної їх кількості (+2%). Щодня в магазинах мережі здійснюють свої покупки понад 3,5 млн українців.

Відповідно, зросла і сплата податків. У першому кварталі поточного року підприємства групи АТБ сплатили 2,76 млрд грн податків і зборів, включаючи митні платежі. Як зазначив Борис Марков, компанія протягом останніх років стабільно нарощує обсяги сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, завдяки розвитку торговельної мережі та товарообігу, який в 2018 році досяг 103,9 млрд грн (з ПДВ), що на 22% більше, ніж у 2017 році.

Корпорація АТБ, за даними ДФС, протягом ряду років входить в топ-10 платників податків оптової та роздрібної торгівлі України. У 2018 році корпорація АТБ довела загальну суму відрахувань до 9,4 млрд грн проти 6,58 млрд грн роком раніше.

Довідка. Корпорація АТБ – об’єднання українських підприємств, які здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу: роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах корпорації працює 64 тис. Сотрудніков.Компанія володіє 9 мультітемпературние центрами класу «А». Загальний товарообіг розподільних центрів АТБ становить понад 6 тисяч тонн на добу.

Читайте також –

У І кварталі роздрібний товарооборот збільшився на 7,4% рік до року

Про автора