Головна > Новини > Конфликти > В АТБ викрито співробітника, який торгував комерційною таємницею
В АТБ викрито співробітника, який торгував комерційною таємницею

В АТБ викрито співробітника, який торгував комерційною таємницею

Це перший випадок в практиці Національної поліції України, коли доведено до кінця розслідування кримінальної справи, порушеної за ст. 232 Кримінального кодексу України.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як з’ясувалося в ході слідства, співробітник корпорації АТБ передавав конфіденційну інформацію представникам інших торгівельних мереж. Під вигаданим ім’ям через інтернет він систематично пересилав аналітичні дані, натомість поштою отримував гроші.

Свою протиправну діяльність він продовжував близько року, завдавши корпорації збитки у сумі 1,4 млн гривень

Правопорушення було викрито детективами Слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області разом з департаментом кіберполіції, прокуратури Дніпропетровської області за участю служби безпеки АТБ. «Компанія «АТБ-Маркет» останнім часом плідно співпрацює з Департаментом кіберполіції Національної поліції України та має в своєму арсеналі всі необхідні інструменти задля того, щоб вчасно викрити та припинити будь-яку діяльність, спрямовану на завдання шкоди підприємству» – наголошує директор департаменту безпеки корпорації АТБ Олександр Скляренко.

Вже встановлено понад 18 фактів розголошення вказаним співробітником комерційної таємниці ТОВ «АТБ-Маркет». «За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 232 Кримінального кодексу України (розголошення комерційної або банківської таємниці). Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1 до 3-х тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», – коментують представники ГУНП в Дніпропетровській області.

15 лютого чоловіку вручено повідомлення про підозру. 19 лютого матеріали  у справі будуть направлені до суду.

Читайте також –

Кейс Budhouse Group: як покарати «телефонного терориста»

Про автора